24 operasyonda 36 gözaltı

24 operasyonda 36 gözaltı

“İDA’NIN GENÇ KADINLARI ÜRETİYOR”

“İDA’NIN GENÇ KADINLARI ÜRETİYOR”

ZİRAAT ODASI, ÇİFTÇİNİN YANINDA

ZİRAAT ODASI, ÇİFTÇİNİN YANINDA

Öztürk’ten yanıt gecikmedi ; “özür dilemenizi bekliyorum”

Öztürk’ten yanıt gecikmedi ; “özür dilemenizi bekliyorum”

‘Sağlık çalışanlarına önemli iyileştirmeler çok yakın’

‘Sağlık çalışanlarına önemli iyileştirmeler çok yakın’

BİGA ATATÜRK ANADOLU LİSESİ SON İÇDAŞ FEN LİSESİ İLK MEZUNLARINI VERDİ
    • Biga Doğuş
    • bigadogusgazetesi93@gmail.com
    • 6 Mayıs 2019 - 11:53:11
Biga Atatürk Anadolu Lisesi ve Biga İÇDAŞ Fen Lisesi Mezuniyet Töreni Okul Bahçesinde yapıldı.
Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı okunması ardından başlayan Törende İlk Konuşmayı Okul Müdürü Faruk Girgin yaptı.
Girgin Konuşmasında şunları söyledi; ‘Biga Atatürk Anadolu Lisesi 22.Dönem ve Biga İçdaş Fen Lisesi 1.Dönem Mezuniyet Törenine Hepiniz Hoş geldiniz Sizleri Saygı ve Sevgiyle Selamlıyorum. Bugün sizlerle heyecanlı olduğu kadar da mutlu ve gururlu bir zamanı paylaşıyoruz Bu haklı gururun mimarı siz velilerimizi öğretmenlerimizi öğrencilerimizi ve yakınlarını tebrik ediyorum. Bu Mezuniyet benim içinde ayrı bir anlam taşıyor.9 yıldır müdürlüğünü yaptığım Biga Atatürk Anadolu Lisesinin Son mezunlarını 3 yıldır Müdürlüğünü yaptığım Biga İÇDAŞ Fen Lisesinin ilk mezunlarını verirken bende 29 yıllık hizmetimin ardından bu yılsonu itibariyle emekli oluyorum Bu ilk ve son benim de anılarımla önemli bir yer alacaktır. Değerli Konuklar Mezuniyet töreninin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum dedi.’
Ardından Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan ‘da, Mezun olan gençlerimize bundan sonraki hayatlarında başarılar diliyorum Bugün burada yüzlerce pırıl pırıl gencimiz Lise Hayatının sonuna gelip Üniversiteye geçmek için mezun oluyor İnşallah aralarından Ülkemiz için çok değerli şahsiyetler çıkacak diyerek Bu güzel organizasyonun yapımında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum dedi.
Konuşmaların Ardından Biga Atatürk Anadolu Lisesinin 22.Dönem Mezunları Arasından Birinci olan Beyza Keskin İkinci Olan Berkay Aydın Üçüncü olan Buse Altunbaş ve Fen Lisesinin Mezunları arasından Birinci Olan Nurefşan Acar İkinci olan Yusuf Eren Can ve Üçüncü Olan Çağlayan Şule Tutkun a ödülleri verildi.
Sonrasında Müzik Dinletisi verildi. Mezuniyet Belgelerinin verilmesi ardından 130 Biga Atatürk Anadolu Lisesi ve 100 Fen Lisesi olmak üzere 230 mezunun verildiği Mezuniyet töreni sona erdi.
  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz