19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK SPOR BAYRAMI  BİGA‘DA COŞKU İLE KUTLANDI

19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK SPOR BAYRAMI BİGA‘DA COŞKU İLE KUTLANDI

İREM ÇOCUK GİYİM REYONU AÇILDI

İREM ÇOCUK GİYİM REYONU AÇILDI

BAŞKAN TINAZ; ‘REKOLTE BEYANNAMESİ ALINMAYA BAŞLANDI’

BAŞKAN TINAZ; ‘REKOLTE BEYANNAMESİ ALINMAYA BAŞLANDI’

VAKIF TOPLANTISINDA 269 DOSYA GÖRÜŞÜLDÜ

VAKIF TOPLANTISINDA 269 DOSYA GÖRÜŞÜLDÜ

ŞAHİN KARDEŞLER’İN GÖNÜL SOFRASINDA KALABALIK BİR HALK İFTARDA BULUŞTU

ŞAHİN KARDEŞLER’İN GÖNÜL SOFRASINDA KALABALIK BİR HALK İFTARDA BULUŞTU

AK PARTİN KADINLAR İÇİN DÜZENLEDİĞİ GECE DE KADINLARI SALON ALMADI

  • Haber :
  • 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında Cumhur ittifakı Ak Parti Belediye Başkan adayı Bülent Erdoğan tarafından 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar günü sebebiyle Köşklübağ düğün salonunda kadınlar matinesi düzenlendi.
    Geceye yoğun ilgi vardı. Tüm kadınların doyasıya eğlendiği gecede açılış konuşmasını Ak Parti Kadın Kolları başkanı Nesrin Sirkeci yaptı. Cumhur ittifakı Ak Parti Belediye Başkan adayı Bülent Erdoğan konuşmasında; “Dünyada yaşayan insanların yarısını kadınlar oluşturuyor, diğer yarısını da kadınlar yetiştiriyor. Sizler sevginizle samimiyetinizle, bu toplumun temel birliklerinden bir tanesisiniz. Ben hepinizin kadınlar gününü kutluyorum. Türkiye’de olduğu gibi Biga’mızda da 31 Mart günü Biga Belediyemizi gelecek 5 yılda emanet edebileceğiniz yönetimi, başkan ve belediye meclis üyelerini seçeceksiniz. Öncelikle 31 Mart seçimleri Biga’mız için tüm Biga ve hemşerilerimiz için hayırlı olsun. Projelerimizi sizlerden aldığımız bilgiler doğrultusunda hazırladık. Geçtiğimiz Cumartesi günü bunların bazılarının tanıtımını yaptık. Tanıtımlarımızı hazırladığımız kitapçıklarla sosyal medya üzerinden de sizlerin bilgi sahibi olmanız için bir an önce ulaştıracağız. Biz meclis üyesi adayı arkadaşlarımızla gelecek 5 yılın emanetine talibiz.
    Emanetinizi namusumuz gibi koruyacağımıza hepinizin huzurunda ben söz veriyorum” dedi. Programda kadınlar; ses sanatçısı Canan Ay, Bigalı Kardeşler ve Lapseki’li ünlü davulcu Tahsin eşliğinde eğlendi.
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz