ZAFER PARTİSİ ATEŞİ ALEVLENİYOR

ZAFER PARTİSİ ATEŞİ ALEVLENİYOR

TURAN MÜJDEYİ VERDİ

TURAN MÜJDEYİ VERDİ

BAŞKAN TAZICI; GENÇLERİN NE İSTEDİĞİNİ BİLİYORUZ

BAŞKAN TAZICI; GENÇLERİN NE İSTEDİĞİNİ BİLİYORUZ

DOĞTAŞ’TAN BİR İLK: METAVERSE MAĞAZASI AÇIYOR

DOĞTAŞ’TAN BİR İLK: METAVERSE MAĞAZASI AÇIYOR

BAHÇELİ’YE AİLEM İLE ETKİNİM MERKEZİ GÖRÜŞÜLDÜ

 • Haber :
 • Biga’da Bahçelili aileler Bahçeli Köyü girişinde bulunan ve her Pazar açık olan savaş galerisinde buluştu. Ailem ile Etkinim Faaliyeti gerçekleştirdi.
  Yapılan faaliyetten çok memnun olan katılımcılar, ilçemize Ailem ile Etkinim Merkezi kazandırılması hakkında Görüşlerini Beyan ettiler. Faaliyet yağmurlu havada Bigalı Mehmet Çavuş Savaş galerisi bahçesinde bulunan diğer kapalı tesiste yapıldı. Uzun yıllardan bugüne birçok sivil toplum kuruluşunda yer alan Biga Kent Konseyi Genel Sekreteri, Bigalı Mehmet Çavuş Yönetim Kurulu üyesi ve Kızılay Biga Şube Başkanı Erdoğan Başer, şu açıklamalarda bulundu. “Geçtiğimiz yıllarda yaptığımız Babalar ve Oğulları etkinliklerinden, tekrarlanması ve geliştirilmesi hakkında pozitif dönüşler aldık. Daha geniş kitlelere hizmet sunmak adına etkinliklere devam ediyor ve görüşmeler yapıyoruz. Yaptığımız görüşmelerde faaliyetlere Ailem ile Etkinim başlığının kullanılması ve Biga’ya Ailem ile Etkinim Merkezi kazandırılması hakkında kiminle görüşürsek görüşelim, planlarımız çok beğeniliyor. Kent Konseyinde birçok çalışma grubumuz var bunlardan 4 tanesi
  1-Kültür Sanat ve Eko Turizm,
  2-Afet ve kriz yönetimi,
  3-Doğayı tanıtma ve düzenleme, hobi bahçeleri ve
  4- Yoksullukla Mücadele çalışma grupları.
  Bu gruplarımızı ilgilendiren ortak alan, şehrimizin Bursa Asfaltı girişinde, Bahçeli Köyü’nde bulunan meydanlık ve çevresidir. Belirtilen alanda doğa eğitim alanı olması için girişimlerimiz var, dirençli toplum oluşturabilmek için anlatımlar ve faaliyetler yapmaktayız. İlgilenen herkezi gönüllülük esasında yapılacak faaliyetlere katılmak üzere Biga Belediyesi 3. Katında bulunan Biga Kent Konseyine davet ediyoruz.” Dedi.
  Haber Merkezi
Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz