YUKARI İNOVA KÖY HAYRINA YAKLAŞIK ÜÇ BİN KIŞI KATILDI

YUKARI İNOVA KÖY HAYRINA YAKLAŞIK ÜÇ BİN KIŞI KATILDI

ENGELSİZ EĞİTİM KISA FİLM YARIŞMASINDA DERECEYE  GİRENLERE ÖDÜLLER VERİLDİ

ENGELSİZ EĞİTİM KISA FİLM YARIŞMASINDA DERECEYE GİRENLERE ÖDÜLLER VERİLDİ

MALİ MÜŞAVİR DOĞAN GÜRŞEN “ÇANAKKALE SERBEST  MUHASEBE S.M.M. M.O YÖNETİM ADAYIYIZ”

MALİ MÜŞAVİR DOĞAN GÜRŞEN “ÇANAKKALE SERBEST MUHASEBE S.M.M. M.O YÖNETİM ADAYIYIZ”

MEHMET EMİR ÇAKIR SÜNNET OLARAK ERKEKLİĞE İLK ADIMINI ATTI

MEHMET EMİR ÇAKIR SÜNNET OLARAK ERKEKLİĞE İLK ADIMINI ATTI

Antik kente ziyaretçi akını

Antik kente ziyaretçi akını

BAŞKAN ŞAHİN’DEN SEÇİM ZAFERİ

  • Haber :
  • Ak Parti Biga İlçe Başkanı Yüksek İnşaat Mühendisi Ahmet Şahin İlçe başkanı olarak başarısını 31 Mart seçimlerinde de devam ettirdi.
    Başarılı genç başkan ilçe başkanı olarak girdiği, 3 milletvekili ve genel seçimlerde,1 referandum da ve en son yapılan yerel seçimlerden zaferle ayrıldı. 2014 yılının Kasım ayında yapılan genel kurul sonunda göreve seçilen ve başkan olarak girdiği her seçimde oy yüzdesini arttırdı. En son yapılan yerel seçimlerde Biga, Karabiga ve Gümüşçay da zafer elde edilmesi için büyük gayret gösterdi. Ayrıca köyler genelinde yapılan il genel seçimlerinde Ak Parti’nin birinci parti çıkmasında yoğun çalışma gösterdi.
    Başarılı ve genç başkan yaptığı kısa açıklamada; “Başkanlığım döneminde girdiğimiz 5 seçiminde zaferle sonuçlanmasında her daim yanımızda olan Grup Başkanvekilimiz ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan’a, Çanakkale Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu’na, geçmiş dönem milletvekillerimize ve benimle birlikte çalışan yönetim kurulu üyelerime ve her daim bizimle olan Biga Merkez, belde ve köy halkına çok teşekkür ediyorum” dedi.
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz