19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK SPOR BAYRAMI  BİGA‘DA COŞKU İLE KUTLANDI

19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK SPOR BAYRAMI BİGA‘DA COŞKU İLE KUTLANDI

İREM ÇOCUK GİYİM REYONU AÇILDI

İREM ÇOCUK GİYİM REYONU AÇILDI

BAŞKAN TINAZ; ‘REKOLTE BEYANNAMESİ ALINMAYA BAŞLANDI’

BAŞKAN TINAZ; ‘REKOLTE BEYANNAMESİ ALINMAYA BAŞLANDI’

VAKIF TOPLANTISINDA 269 DOSYA GÖRÜŞÜLDÜ

VAKIF TOPLANTISINDA 269 DOSYA GÖRÜŞÜLDÜ

ŞAHİN KARDEŞLER’İN GÖNÜL SOFRASINDA KALABALIK BİR HALK İFTARDA BULUŞTU

ŞAHİN KARDEŞLER’İN GÖNÜL SOFRASINDA KALABALIK BİR HALK İFTARDA BULUŞTU

BİGA BOSNA HERSEK DERNEĞİ DÜZENLEDİĞİ GECE BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

  • Haber :
  • Biga Bosna Hersek Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Ergün Erkap Yönetim Kurulu Üyeleri Süleyman Duran Sedat Şahin Müjdat Kuzu Semih Yel Celal Sağı Hasan Yavuz tarafından Biga Köşkdere Aktivite Merkezinde düzenlenen Geceye Pop Star Firdevs Şarkıları damga vurdu.
    Geceye Kaymakam Mustafa Can, CHP Milletvekili Özgür Ceylan, Belediye Başkanı İsmail Işık, Bosna Hersek Türkiye Büyük Elçisi Bakır Sadoviç, Fakri Baş Konsolos Ahmet Kemal Baysak, Ak İlçe Başkanı Ahmet Şahin ve Yönetimi, Ak Parti Belediye Başkan Adayı Bülent Erdoğan, CHP İlçe Başkanı Atilla Diren ve yönetimi Biga Belediyesi Meclis Üyeleri ve Adayları, İyi Parti İlçe Başkanı Mahmut Aydemir ve Yönetimi, Ziraat Odası Başkanı M.Güray Ergün ve yönetimi, Esnaf Odası Başkanı İbrahim Mutur ve yönetimi 13 Bosna Hersek Dernek Başkanı ve yöneticileri ve çok sayıda davetli katıldı. Gece Saygı Duruşu sonrası İstiklal Marşı ve Bosna Hersek Marşı okunması ile başladı.
    Gece de ilk konuşmayı Türkiye Bosna Hersek Federasyon Başkanı ve Biga Bosna Hersek Derneği Başkanı Ergün Erkap yaptı. Erkap düzenlediğimiz Birlik ve Beraberlik gecemize katılarak Bizleri onurlandıranlara teşekkür ediyorum. Bu gece Türkiye’nin Bölgelerinden gelen çok değerli Boşnak Dernekleri yöneticilerimize katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum dedi. Ardından Ak Parti Belediye Başkan Adayı Bülent Erdoğan Belediye Başkanı İsmail Işık Bosna Hersek Büyük Elçisi Bakır Sadoviç Kaymakam Mustafa Can Milletvekili Özgür Ceylan birer konuşma yaparak Bu organizasyonu yapanları kutladılar. Gece Burhaniye halk oyunları ekibinin gösterisi ve Popstar Firdevs’in şarkıları ile devam etti.
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz