YUKARIDEMİRCİ KÖYÜNDE FİDANLIK  TAMAM KULÜBEYE DEVAM

YUKARIDEMİRCİ KÖYÜNDE FİDANLIK TAMAM KULÜBEYE DEVAM

HACIKÖY’ÜN YAVRU GUGUTÇUK’LARI  YUMURTA’DAN ÇIKTI

HACIKÖY’ÜN YAVRU GUGUTÇUK’LARI YUMURTA’DAN ÇIKTI

Çanakkale’de Turizm Haftası kutlamaları başladı

Çanakkale’de Turizm Haftası kutlamaları başladı

BİRİNCİ HALK MECLİSİ KURULDU

BİRİNCİ HALK MECLİSİ KURULDU

Başkan Gökhan’dan, Soyer’e tebrik ziyareti

Başkan Gökhan’dan, Soyer’e tebrik ziyareti

BİGA’DA AÇIK ARTIRMA İLE SÜSLÜ TAVUKLAR SATILDI

  • Haber :
  • Biga’mızda ilk kez olarak Çanakkale Süslü Tavukları Yetiştiriciliği ve Kanatlı Yabani Hayvanlar Koruma Derneği tarafından Biga Belediye Çınarlık Salonu’nda düzenlenen açık artırmalı ihaleye çok sayıda kanatlı hayvan katıldı.
    Belediye başkanı Bülent Erdoğan, AK Parti İlçe başkanı Ahmet Şahin, MHP İlçe başkanı Saadettin Saat ve bazı belediye meclis üyelerinin yanı sıra bu ihaleye katılanlar arasında Gönen, Bursa, Balıkesir, Biga, Lâpseki, Çan, Çanakkale, Kırklareli ve Yalova’dan çok sayıda halk katıldı.
    Çanakkale Süs Tavukları ve Yabani Hayatı Koruma Derneği Başkanı Erol Durmaz, yönetim kurulu üyeleri Çiçek Can Öz, Engin Akkay, Nail Demiray, Faruk Damar, Aşkım Çelik tarafından düzenlenen ihaleli kanatlı hayvan satışında; süslü tavuk olarak Lite Marka Lavader, Rahbe, Türkan, Black, Bufe, Osmanlı, Silver, Salman, Karuağdı, Habeş, Aracuna, Lemon gibi Tavuk ve Horozlar öne çıktı. Bunların dışında papağan çeşitleri, bıldırcın çeşitleri satışının yapıldığı mezatta süslü tavuk yumurtaları ve kaz yumurtaları satışları gerçekleşti.
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz