ZAFER PARTİSİ ATEŞİ ALEVLENİYOR

ZAFER PARTİSİ ATEŞİ ALEVLENİYOR

TURAN MÜJDEYİ VERDİ

TURAN MÜJDEYİ VERDİ

BAŞKAN TAZICI; GENÇLERİN NE İSTEDİĞİNİ BİLİYORUZ

BAŞKAN TAZICI; GENÇLERİN NE İSTEDİĞİNİ BİLİYORUZ

DOĞTAŞ’TAN BİR İLK: METAVERSE MAĞAZASI AÇIYOR

DOĞTAŞ’TAN BİR İLK: METAVERSE MAĞAZASI AÇIYOR

BORSA BAŞKANI ÜZEN ,DÜNYANIN EN BÜYÜK GIDA FUARI ANUGA FUARINI ZİYARET ETTİ

 • Haber :
 • Almanya’nın Köln kentinde 09-13 Ekim 2021 tarihlerinde düzenlenen ve dünyanın en büyük gıda fuarı olarak bilinen Anuga Fuarı gerçekleşiyor.
  Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı Kaya Üzen, gıda sektörüne ilişkin inceleme yapmak üzere fuara katılım sağladı. Anuga’ya Türkiye’den İstanbul Ticaret Odası’nın (İTO) milli organizasyonu ile 202 firma katılırken, 88 firma da fuarda bireysel stantlarıyla yer aldı.
  TÜRK FİRMALARI ANUGA’DA SALGINA RAĞMEN KATILIMDA İLK 4’E GİRDİ
  Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı Kaya Üzen , fuara ilişkin yaptığı açıklamada şunları belirtti; “Dünyanın en büyük gıda ve içecek fuarı olan Anuga 2021Fuarı’na Türk Firmaların ilgisi çok fazla. İki yılda bir düzenlenen bu fuara 97 ülkeden 4 bin 600 firma açtıkları stant ile katılırken, Türkiye 287 firma ile İtalya, Almanya ve İspanya’nın ardından 4’üncü büyük katılımcı oldu. Anuga gibi böylesine büyük bir organizasyonda Türkiye’nin büyük katılımla yer almasından dolayı son derece memnuniyet ve ayrıca gurur duymaktayım. Bu bakımdan da bunun güçlenerek devam edeceğine ve biz Türkler olarak salgını da bu anlamda fırsata dönüştürebileceğimize inanıyorum” dedi.
  BORSAMIZ ÜYESİ MAVRAS ZEYTİNYAĞLARI, ÖDÜLLÜ ZEYTİNYAĞLARI İLE ANUGA FUARINDA YER ALDI
  Fuara, Borsamız Üyelerinden Mavras Zeytin & Zeytinyağı & Sabun firması stantlı olarak katılım sağlayarak tanıtımlarını dünya çapında gerçekleştiriyor.Madalyalı zeytinyağları, antik sabunhane sabunları ile fuarda yer alan Mavras Zeytin & Zeytinyağı firmamızın fuarda yer almasından büyük memnuniyet duydum. Şirket yetkilisi Melike Hanım ve değerli çalışma arkadaşlarına hayırlı fuarlar diledim. Mavras Zeytinyağcılığın tüm yetkililerini kutluyor, başarılarının devamını diliyorum. Umuyorum ki, ortaya koyulan bu gayret ve çalışmaların karşılığını hem firmalarımız, hem de Türk ekonomisi alacaktır.” diye konuştu.
  Haber Merkezi
Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz