SEPİCİ; “AK PARTİ DE GÖREVLER HALKA VE HAKKA HİZMET İÇİN VERİLİR”

SEPİCİ; “AK PARTİ DE GÖREVLER HALKA VE HAKKA HİZMET İÇİN VERİLİR”

GÖLETTE KORKUTAN KEŞİF…

GÖLETTE KORKUTAN KEŞİF…

7. ÇANAKKALE BİENALİ BAŞLADI

7. ÇANAKKALE BİENALİ BAŞLADI

150 YILLIK SERÜVEN FOTOĞRAF SERGİSİ AÇILDI

150 YILLIK SERÜVEN FOTOĞRAF SERGİSİ AÇILDI

BİGA ZAHİRECİLER YAPI KOOPERATİFİ’NİN GENEL KURULU YAPILDI

BİGA ZAHİRECİLER YAPI KOOPERATİFİ’NİN GENEL KURULU YAPILDI

ÇANAKKALE TİCARET BORSASI GELİBOLULU ÜYELERİ İLE İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU

 • Haber :
 • Mübarek ramazan ayı münasebeti ile Çanakkale Ticaret Borsasının geleneksel olarak düzenlemekte oldukları iftar yemekleri bu kez Gelibolu ilçesinde yapıldı.
  Düzenlenen iftar yemeğine Kaymakam Hakan Kılınçkaya, Belediye Başkanı M.Mustafa Özacar, Gelibolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Çetin, Vergi Dairesi Müdürü Ekrem Boztepe, Tapu Müdürü Şenol Genç, Mal Müdürü Arif Çelik, TMO Gelibolu Ajans Amiri Fazlı Avcı, İlçe Müftüsü İbrahim Özler, Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı S.Kaya Üzen, Yönetim Kurulu Üyesi Birol Çetin, Meclis Başkanı Abdullah Deniz, Meclis Başkan Vekili İzzet Arıcı, Meclis Üyesi Ahmet Uzun, Genel Sekreter Sevcan Elver, Ziraat Odası Yönetim Kurulu Üyeleri, Gelibolu, Bolayır, Evreşe ve Eceabat Tarım Kredi Kooperatif Müdürleri ve temsilcileri, Gelibolu Yağlı Tohumlar Tarım Satış Koop. Müdür ve çalışanları, Borsa üyeleri, muhasebecileri ve basın mensupları katıldılar.
  İftar Yemeğinde bir konuşma yapan Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı S.Kaya Üzen; Birlik, beraberlik ve kardeşlik bağlarının güçlendirildiği iftar sofrasında bir nezaket örneği göstererek davete katılan misafirlere hoş geldiniz diyerek sözlerine başladı.
  Başkan Üzen; “Borsa olarak, kadim değerlere her ortamda, her ne şekilde olursa olsun sahip çıkmayı, asli vazifemiz olarak gördük. Bu doğrultuda, gerçekleştirdiğimiz ilk iftar yemeğimizde Gelibolu’muzda sizlerle beraberiz. İftar yemeklerimizi tüm ilçelerimizde düzenleyerek üyelerimiz ile İftar sofralarının etrafında inşa edilen manevi köprülerle bir araya gelip; firmalarımızın, markalarımızın, ilimizin ve ülkemizin gelişmesi adına yapılması gerekenleri hep beraber istişarelerde bulunmaktayız” dedi.
  Üzen ayrıca, 14 Mayıs Çiftçiler günü münasebetiyle topraktan aldığı ürünü değer katıp bizlere ulaştıran kıymetli çiftçilerimizin 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Gününü kutlayarak, kendilerine bereketli bir sezon diledi.
  Başkan Üzen birlik, beraberlik sofralarının hiç bozulmaması umudu ile Çanakkale iş dünyası adına, bütün İslam âleminin mübarek Ramazan ayını kutlayarak sözlerine son verdi.
  Başkan Üzen’in ardından söz alan Meclis Başkanı Abdullah Deniz, “İftar yemeklerimiz borsamızın bir kültürüdür. Üyelerimiz ve ailelerini, ilimiz bürokratları ve iş dünyasının temsilcileri ile bir araya getirdiğimiz mütevazı toplantılardır. Amacımız bir yandan hep birlikte iftar yapmanın manevi hazzını yaşarken diğer yandan yakın ilişkilerin ve iletişimin güçlenmesine katkı sağlamak ve faydalı bir görüş alışveriş ortamı oluşturmaktır.
  İftarların bizleri bir araya getirdiği, birlik ve beraberliğimizi güçlendirdiği ortadadır.
  Deniz konuşmasına “Mübarek Ramazan akşamında bizlerle birlikte olup, iftarımıza katılımlarıyla şeref veren herkese Borsa Meclisi adına teşekkür ederek, bu vesile ile katılan tüm misafirlerimizin Mübarek Ramazan-ı şerifinizi tebrik ediyoruz.” dedi.
  İftar yemeğinin sonuna doğru masaları dolaşarak herkese teşekkür eden Borsa Yönetim Kurulu Başkanı Kaya Üzen ve Meclis Başkanı Abdullah Deniz misafirler ile sohbet ederek, görüş alışverişinde bulundular. İftar yemeği güzel ve anlamlı bir dua ile son buldu.
Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz