SEPİCİ; “AK PARTİ DE GÖREVLER HALKA VE HAKKA HİZMET İÇİN VERİLİR”

SEPİCİ; “AK PARTİ DE GÖREVLER HALKA VE HAKKA HİZMET İÇİN VERİLİR”

GÖLETTE KORKUTAN KEŞİF…

GÖLETTE KORKUTAN KEŞİF…

7. ÇANAKKALE BİENALİ BAŞLADI

7. ÇANAKKALE BİENALİ BAŞLADI

150 YILLIK SERÜVEN FOTOĞRAF SERGİSİ AÇILDI

150 YILLIK SERÜVEN FOTOĞRAF SERGİSİ AÇILDI

BİGA ZAHİRECİLER YAPI KOOPERATİFİ’NİN GENEL KURULU YAPILDI

BİGA ZAHİRECİLER YAPI KOOPERATİFİ’NİN GENEL KURULU YAPILDI

ÇANAKKALE TİCARET BORSASI HEYETİ YENİCE’DE ZİYARETLER GERÇEKLEŞTİRDİ

 • Haber :
 • Çanakkale Ticaret Borsası Heyeti 16.05.2019 tarihinde Yenice’de bir takım ziyaretler gerçekleştirdi.
  Söz konusu ziyaretlere, Meclis Başkanı Abdullah Deniz, Meclis Üyesi Akif Kulaç, Genel Sekreter Sevcan Elver katılım sağladı.
  Borsa Heyeti tarafından, Yenice Kaymakamı Sn.Ahmet Başer, Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar ve Borsa Üyelerinden Akuatek Su Ürünleri Tic.A.Ş. ve Mezre Süt Ürünleri San.ve Tic.Ltd.Şti.’ne ziyaretler gerçekleştirildi.
  ÇTB HEYETİ YENİCE KAYMAKAMI AHMET BAŞER’i ZİYARET ETTİ
  Meclis Başkanı Abdullah Deniz, Meclis Üyesi Akif Kulaç, Genel Sekreter Sevcan Elver’den oluşan ÇTB Heyeti, Yenice Kaymakamı Sn. Ahmet Başer’i makamında ziyaret etti.
  Ziyarette Meclis Başkanı Abdullah Deniz “Çanakkale Ticaret Borsası olarak Yenice’yi önemsediklerini Yenice’li borsa üyelerinin sorunları ve çözüm önerileri noktasında Ticaret Borsası olarak her zaman destek olmaya çalıştıklarını ifade etti.
  Yenice ekonomisinin görüşüldüğü ziyarette Yenice Kaymakamı Sn. Ahmet Başer ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Çanakkale Ticaret Borsası heyetine teşekkürlerini iletti.
  ÇTB HEYETİ YENİCE BELEDİYE BAŞKANI VEYSEL ACAR’I ZİYARET ETTİ
  Çanakkale Ticaret Borsası Meclis Başkanı Abdullah Deniz, Meclis Üyesi Akif Kulaç Genel Sekreter Sevcan Elver’den oluşan ÇTB Heyeti, Yenice Belediye Başkanı Sn. Veysel Acar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
  Borsa Meclis Başkanı ve beraberindeki heyet tarafından, 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşen Mahalli İdareler Genel Seçimi’nde Yenice Halkının teveccühü ve desteğini alarak Yenice Belediye Başkanı olarak yeniden seçilen Sayın Veysel Acar tebrik edildi.
  Ülke ekonomisi ve Yenice iş dünyası hakkında görüşmelerin yapıldığı ziyarette ayrıca Yenice Belediyesinin kapalı pazaryeri, huzurevi ve küçük sanayi sitesi ile ilgili yapmayı planladıkları projeleri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.
  Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Çanakkale Ticaret Borsası heyetine teşekkürlerini iletti.
  ÇANAKKALE TİCARET BORSASI ÜYELERİ
  AKUATEK SU ÜRÜNLERİ TİC.A.Ş. VE MEZRE SÜT ÜRÜNLERİ ZİYARETLERİMİZ
  Çanakkale Ticaret Borsası Meclis Başkanı Abdullah Deniz, Meclis Üyesi Akif Kulaç Genel Sekreter Sevcan Elver’den oluşan ÇTB Heyeti, Yenice Ekonomisine katkı sağlayan Borsa üyelerinden Akuatek Su Ürünleri Tic.A.Ş. ve Mezre Süt Ürünleri San.ve Tic.Ltd.Şti. ni ziyaret etti.
  Meclis Başkanı Abdullah Deniz, Yenice’nin gelişimine ivme kazandıran, ilçeye büyük ölçüde istihdam yaratan, dondurulmuş su ürünleri ihracatı ve aynı zamanda dondurulmuş çilekte ihracata büyük destek olan Üyemiz Akuatek Su Ürünleri Tic.A.Ş. ve süt ürünleri sektöründe ilçeye katma değer yaratan Üyemiz Mezre Süt Ürünleri San.ve Tic.Ltd.Şti. yetkililerine teşekkürlerini ileterek, sorunları ve çözüm önerileri noktasında Çanakkale Ticaret Borsası olarak her zaman destek vermeye hazır olduklarını ifade etti.
  Başkan Deniz ayrıca, bu ziyaretlerimizde bizlerle değerli fikirlerini paylaşan, bizleri ağırlayan, sektörleri ile görüşlerini belirten değerli üyelerimize teşekkürlerimi sunuyorum. Her biri ayrı bir başarı hikâyesi ve önemli firmalar. Büyük birikimleri ve deneyimleri var. Bu nedenle üyelerimize hem teşekkürlerimi hem de tebriklerimi sunuyorum.”dedi.
  Ziyaret edilen Borsa Üyeleri de Meclis Başkanı ve beraberindeki heyete, Borsanın desteklerini her zaman hissettiklerini belirterek, ziyaretten dolayı teşekkürlerini sundular.
Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz