YUKARIDEMİRCİ KÖYÜNDE FİDANLIK TAMAM KULÜBEYE DEVAM

YUKARIDEMİRCİ KÖYÜNDE FİDANLIK TAMAM KULÜBEYE DEVAM

HACIKÖY’ÜN YAVRU GUGUTÇUK’LARI YUMURTA’DAN ÇIKTI

HACIKÖY’ÜN YAVRU GUGUTÇUK’LARI YUMURTA’DAN ÇIKTI

Çanakkale’de Turizm Haftası kutlamaları başladı

Çanakkale’de Turizm Haftası kutlamaları başladı

BİRİNCİ HALK MECLİSİ KURULDU

BİRİNCİ HALK MECLİSİ KURULDU

Başkan Gökhan’dan, Soyer’e tebrik ziyareti

Başkan Gökhan’dan, Soyer’e tebrik ziyareti

CHP, Hizmete hasret bıraktı

 • Haber :
 • Çanakkale’nin Geyikli belde Belediyesi’ni yüzde 53 gibi rekor bir oyla CHP’den almayı başaran AK Partili Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu SABAH’a konuştu.
  “Geyikli halkı seçimlerde bize büyük bir teveccüh gösterdi. Biz de inşallah görevimiz süresince halkımıza yatırım getirip hizmet edeceğiz. Geyikli halkının hizmetkarı olmaya geldim” diyen Oruçoğlu’nun anlattıkları şöyle;Meclis toplantısını yeni yaptık. Gençlerimizin halı saha sorununu çözme konusunda girişimde bulunduk. Sağlık kabini, ambulans ve araç eksiği konusunda girişimde bulunduk. Elimde sihirli değnek yok ama olabilecek en kısa sürede bu sıkıntıları çözeceğim. Önümüzdeki 5-6 ay içinde önemli bir yol kat etmiş olacağım. Özellikle termal su ile ilgili çalışmalar yapacağız. Sahillerimizi temizleyip düzenleyeceğiz. Geyikli’de turizmi 12 aya çıkartacağız. Gençlerimize yönelik spor ve kültür tesisleri yapacağız. Kadınlara yönelik projeler yapacağız.
  Bunları birer birer hayata geçireceğiz.
  Geyikli’nin geçtiğimiz 5 yıl boyunca CHP’den hiç hizmet görmedi. Çöp toplanması dışında başka bir şey yapılmadı. Geyikli halkı hizmete aç bir şekilde bekliyor. Hükümetimizin desteği ile AK belediyeciliği Geyikli halkına göstereceğiz. Geyikli’ye doğalgazı getireceğiz. En önemli geçim kaynağımız olan zeytinciliğin geliştireceğiz. Önceliğimiz insanlarımız” diye konuştu.
  ATA DEMİRER’E FİLM DAVETİ
  Ata Demirer’in ‘Eyvah Eyvah’ filminin çekildiği yer olan ve sonrasında turist akınına uğrayan Geyikli’de tekrar yeni bir film çekilmesi için çaba harcadığını anlatan Başkan Oruçoğlu, “Demirer’in yeni bir film çekmesi için davette bulunduk. Öyle bir şey olursa kucak açacağız. Filmin Geyikli’nin tanıtımı ile ilgili bize çok büyük katkısı oldu” dedi. Geyikli’ye olan vefa borcunu ödemek istediğini anlatan Oruçoğlu, “5 yıllık süreçte Geyikli halkına en iyi hizmeti vermeye çalışacağım. Önceliğimiz insanlarımız” dedi.
Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz