YUKARI İNOVA KÖY HAYRINA YAKLAŞIK ÜÇ BİN KIŞI KATILDI

YUKARI İNOVA KÖY HAYRINA YAKLAŞIK ÜÇ BİN KIŞI KATILDI

ENGELSİZ EĞİTİM KISA FİLM YARIŞMASINDA DERECEYE GİRENLERE ÖDÜLLER VERİLDİ

ENGELSİZ EĞİTİM KISA FİLM YARIŞMASINDA DERECEYE GİRENLERE ÖDÜLLER VERİLDİ

MALİ MÜŞAVİR DOĞAN GÜRŞEN “ÇANAKKALE SERBEST MUHASEBE S.M.M. M.O YÖNETİM ADAYIYIZ”

MALİ MÜŞAVİR DOĞAN GÜRŞEN “ÇANAKKALE SERBEST MUHASEBE S.M.M. M.O YÖNETİM ADAYIYIZ”

MEHMET EMİR ÇAKIR SÜNNET OLARAK ERKEKLİĞE İLK ADIMINI ATTI

MEHMET EMİR ÇAKIR SÜNNET OLARAK ERKEKLİĞE İLK ADIMINI ATTI

Antik kente ziyaretçi akını

Antik kente ziyaretçi akını

ERDOĞAN COŞKUSU HAMDİBEY MAHALLESİNİ DOLDU TAŞIRDI

 • Haber :
 • 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri öncesinde Cumhur İttifakı Biga Hamdibey Mahallesi Seçim Kordinasyon Merkezi Açılışında Bülent Erdoğan çoşkusu Mahalleyi doldu taşırdı.
  Ak Parti Grup Başkan Vekili ve Çanakkale Bülent Turan,AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Ak Parti İl Başkanı Gültekin Yıldız, Ak Partili Belediye Başkanları, Ak Parti Biga İlçe Başkanı Ahmet Şahin, Ak Parti Kadın Kolları İl Başkanı Gülsüm Üstün, MHP İlçe Başkanı Sadettin Saat, Ak Partili belediye başkan adayları ve çok sayıda partilinin katılımı ile yapılan açılışta ilk konuşmayı MHP İlçe Başkanı Sadettin Saat yaptı.
  SAAT “İŞİMİZ VE YOLUMUZ HAYIR” DEDİ
  “Açılışımıza hepiniz hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Biz ittifak ile birlikte Belediye başkan adayımız Bülent Erdoğan’ı sahipleniyoruz. İşimiz hayır yolumuzda hayır olacak. Rabbim seçimleri ülkemiz ve Biga’mız için hayırlı eylesin” dedi.
  Ardından Biga İlçe Başkanı Yüksek İnşaat Mühendisi Ahmet Şahin kürsüye gelerek yaptığı konuşmada: ”Bizim derdimiz Biga” dedi.
  PASTIRMACI “TABİKİ DEVAM” DEDİ:
  Sonrasında Gümüşçay Belediye Başkanı ve Adayı Adnan Pastırmacı konuşmasında şunları söyledi: “2009 yılında her şey Gümüşçay için dedik yola çıktık. %31 ile seçimi aldık.2014 yılında çalışan kazanacak Gümüşçay kazanacak dedik %61 ile kazandık. Bu seçimlerde Tabii ki devam sloganı ile çıkıyoruz. İnşallah güzel bir sonuç ile seçimi yine alacağız. İnşallah Karabiga’da hasret bitecek. İnşallah Biga emaneti geri alacak. İnşallah Gümüşçay devam diyecek diyerek sözlerini noktaladı.
  ELBİ “KARABİGAYI AK BELEDİYECİLİK İLE TANIŞTIRACAĞIZ ” DEDİ
  Adnan Pastırmacının Ardından Konuşan Ak Parti Karabiga Belediye Başkan Adayı Ahmet Elbi ise şunları söyledi: “Bizde sıkmadık el, girilmedik ev, çalmadık kapı bırakmıyoruz. İnşallah 3’te 3 yaparak Karabiga’yı Ak Belediyecilik ile tanıştıracağız” dedi.
  YILDIZ “CUMHUR İTTİFAKI KAZANACAK BİGA KAZANACAK DEDİ
  Ak Parti İl Başkanı Gültekin Yıldız konuşmasında özetle şunları söyledi: Beraber ıslandık yağan yağmurda diye bizim bir şarkımız var. Bugün İnşallah yağmur yağıyor. 31 Mart’ta ise sandıklara oy yağacak.3 belediyeyi de inşallah AK Parti Belediyesi yapacağız. Biga ve Karabiga yeniden aklanacak. Gümüşçay kaldığı yerden devam edecek. Bu saatten sonra Cumhur İttifakı kazanacak, Biga kazanacak” dedi.
  ERDOĞAN “BİZ SİZLERE GÜVENİYORUZ” DEDİ
  Cumhur İttifakı Biga Belediye Başkan Adayı Bülent Erdoğan konuşmasında kısaca şunları söyledi: “Açılışımıza hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Biz doğru yapılanı da yanlış yapılanı da en iyi bilenleriz. İnşallah 31 Mart günü önümüze gelecek olan sandık ile başkan ve meclis üyelerini seçeceğiz. Ben ve meclis üyesi arkadaşlarım sizin emanetinize talibiz. Sizlere güveniyoruz. İnşallah hep beraber eksiklikleri tamamlayarak, Biga’yı Türkiye’de konuşulan herkesin bildiği bir ilçe yapmak için tüm çabamız ile çalışacağız” dedi. İSKENDEROĞLU “BİGA GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR” DEDİ
  Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu konuşmasında şunları söyledi: “Açılışımıza hoş geldiniz şeref verdiniz. Önce emanetimizi geri alacağız ve yola devam diyeceğiz. Biga hizmete aç. Bizde size hizmetkâr olmaya hazırız. Belediyecilik Cumhur İttifakının işi.
  Biga gümbür gümbür geliyor. Biz emaneti geri alacağız. Rabbim bizlere, bazılarına 1 Nisan şakası yapmayı nasip etsin. Memleket işi gönül işi. Gönülden severseniz gönülden hizmet edersiniz. Size Bülent Erdoğan’ı emanet ediyoruz. 5 sene sonra tanıyamayacağınız bir Biga için destek istiyoruz. Durmak yok yola devam diyoruz” dedi.
  TURAN “BÜLENT ERDOĞAN GENCE YAŞLIYA HİZMET EDECEK”
  Ak Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan konuşmasında özetle şunları dile getirdi: “Bizler Ankara’nın değil Çanakkale’nin vekilleriyiz. Biz her Çanakkale’ye geldiğimizde Biga’ya selam vermekten ayrı bir bahtiyarlık duyuyoruz. Öncelikle bugün Erbakan hocamızın vefat yıl dönümü kendisini rahmet ve minnetle anıyorum. Yine aynı zamanda Biga’mızın tanınan bilinen şahsiyetlerinden Ali Rıza Tekin ağabeyimiz rahmetli oldu. Kendilerine Allah’tan rahmet diliyorum. Bu devlette beka esastır.Bu devlette kim can vermişse o bizim için çok özeldir.Çanakkale’de, Biga’da, Çan’da Cumhur İttifakını hayata geçirdik.Milletin bağrından çıkan Bülent Erdoğan, biliyoruz ki Cumhur İttifakı ile beraber bu milletin gencine yaşlısına onurla gururla hizmet edecek.Geçtiğimiz günlerde Troya için yapılan filmin Meclis Başkanımız yüzlerce vekilimiz ve bakanlarımız beraberliğinde galasını yaptık ama CHP’nin biri Bigalı olan iki vekili de orada yoktu. Siyaset bu değil siyaset Troya filmine gelmemek değil.Seçim dönemi bizim İsmail ama 5 yıl boyunca neden bizim olmadık.15 temmuz oldu bu memleketin yiğitleri meydana çıktı.MHP’de Ak Parti’de tankın önüne çıktı. Cumhur ittifakını ilan ettik. Biga’ya Yakışan parti Ak parti. Artık Biga Ak Partiyi özledi” dedi.
  Konuşmaların ardından hep beraber açılış kurdelesi kesilerek seçim bürosuna geçildi ve orada vekiller vatandaşla bire bir görüştü.
Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz