YUKARI İNOVA KÖY HAYRINA YAKLAŞIK ÜÇ BİN KIŞI KATILDI

YUKARI İNOVA KÖY HAYRINA YAKLAŞIK ÜÇ BİN KIŞI KATILDI

ENGELSİZ EĞİTİM KISA FİLM YARIŞMASINDA DERECEYE GİRENLERE ÖDÜLLER VERİLDİ

ENGELSİZ EĞİTİM KISA FİLM YARIŞMASINDA DERECEYE GİRENLERE ÖDÜLLER VERİLDİ

MALİ MÜŞAVİR DOĞAN GÜRŞEN “ÇANAKKALE SERBEST MUHASEBE S.M.M. M.O YÖNETİM ADAYIYIZ”

MALİ MÜŞAVİR DOĞAN GÜRŞEN “ÇANAKKALE SERBEST MUHASEBE S.M.M. M.O YÖNETİM ADAYIYIZ”

MEHMET EMİR ÇAKIR SÜNNET OLARAK ERKEKLİĞE İLK ADIMINI ATTI

MEHMET EMİR ÇAKIR SÜNNET OLARAK ERKEKLİĞE İLK ADIMINI ATTI

Antik kente ziyaretçi akını

Antik kente ziyaretçi akını

EVREŞE’NİN YÜKSELİŞİ DEVAM EDECEK

 • Haber :
 • AK Parti Çanakkale Milletvekili ve Genel Merkez Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Jülide İskenderoğlu, Çarşamba günü Gelibolu çıkarması yaparak Evreşe Beldesi’ni ziyaret etti ve Evreşeli hemşehrileriyle buluştu.
  İskenderoğlu, Evreşe Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde belediyenin düzenlediği program ve yemekte teşkilatla bir araya geldi. Programın ardından AK Parti Evreşe Belediye Başkanı ve Adayı Ali Kamil Soyuak ve teşkilat üyeleriyle birlikte Evreşe esnafı ziyaret edildi. Esnaf ziyaretinden sonra İskenderoğlu, Evreşe Belediyesi’nin düzenlediği ve Evreşelilerin büyük heyecan ve coşkuyla yoğun ilgi gösterdiği “Evreşe’nin Aydınlık Geleceğe Yürüyüşü”ne katıldı.
  “Evreşe’nin Aydınlık Geleceğe Yürüyüşü” etkinliğinin ardından miting alanında söz alan Jülide İskenderoğlu, konuşmalarında şunlara yer verdi:
  “1994’te Türkiye’de bir şey değişti. Çok kıymetli Cumhurbaşkanımız, Belediye Başkanı oldu. Yollarımız yapıldı, çukurlar kapandı, belediye hizmetlerinin nasıl olduğunu bize gösterdi.Evreşe; belediye başkanımız ile gönül belediyeciliğine 10 yıl önce kavuştu. Biz gönül belediyeciliğini konuşurken Evreşemiz zaten 10 yıldır gönül ve hizmet belediyeciliğini yaşıyor. Evreşemiz; belediye başkanımızın ve yaptığı hizmetlerin yanında yer alıyor ve biliyorlar ki yaparsa AK Parti yapar. Yolları ve hizmetleri birlikte yaptık. “Evreşe yolları dar” türküsündeki dar yollar, türkülerde kaldı. Parke taşlarını döşedik, kanalizasyon ve alt yapı çalışmalarımızı bitirdik. Sosyal tesisimizi yaptık. 112 Acil İstasyonumuzu da 29 Nisan’da açıyoruz. 10 yıl önce; bir doktor belediye başkanı oldu, kardeşimiz oldu. Hizmet belediyeciliği, gönül belediyeciliği ile her bir evin evladı gibi oldu.
  Evreşeli olmak, Çanakkaleli olmak, kalbinin Çanakkale ve Evreşe için atması demektir. Çanakkaleli olmak; dünyanın en uzun “1915 Çanakkale Köprüsü”nü Gelibolu’dan Lâpseki’ye uzatmak, Mehmet Âkif ERSOY’un Bayramiç’te çocukluğunun geçtiği evi restore etmek, Evreşe’ye bir atölye yapıp yüzlerce kadınımızı iş sahibi yapmaktır. Biz; başkanımızın ve yaptığı çalışmaların, tüm projelerinin arkasındayız, destekliyoruz.
  Biz size, sayın başkanımızı değil bu ülkenin evladını, kardeşimizi, benim başkanım diyeceğiniz Kâmil Başkan’ı emanet ediyoruz. 1 Nisan sabahı durmak yok, yola devam diyoruz.
  24 Haziran seçimlerinde geldik, bu ülkeye hizmet etmek için destek istedik, sizler de bizleri mahcup etmeyerek destek oldunuz. Şimdi de yerel yönetimler için, AK Belediyecilik için sizlerden destek istiyoruz. Belediye Başkanımızın, Belediye Meclis Üyelerimizin ve İl Genel Meclisi Üyelerimizin arkasındayız. Ben de Grup Başkanvekilimiz Bülent TURAN da Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip ERDOĞA da adaylarımızın arkasındayız.
  Biz yaptıklarımızı da yapamadıklarımızı da çok iyi biliyoruz. Bir saha işimiz var. “Yapamazlar.” diye söylenenler var. Biz dünyanın en uzun asma köprüsünü yapıyoruz, bir sahayı mı yapamayacağız? Grup Başkanvekilimiz Bülent TURAN ile birlikte sözünü veriyoruz.Yapabilseydi birçok şeyi Gelibolu Belediyesi yapardı. Çünkü orası bir ilçe! Gelibolu’da 5 yıl içerisinde değişen bir şey gördünüz mü? Türkiye’de CHP zihniyeti ne yaptı ki burada bir şey yapsın! Onlar konuşur, AK Parti yapar.Biz burada 80 kardeşimize konut yaptık. İstiyoruz ki 180 kardeşimize konut yapalım ve inşallah bu sayıyı 180’e de çıkaracağız . AK Parti söz verdiği her işi yapar ve bunu herkes bilir. Evreşemizde gördüğümüz bu coşku ve kalabalık, inanıyorum ki kararını verdi ancak biz çalışmalarımıza devam edeceğiz.
  Çanakkale’mizde 50 yıldır kadın milletvekili yoktu. 24 Haziran’da hanım kardeşlerimin desteğiyle ve gücüyle milletvekili oldum, kadınlar isterse her şeyi yapar, her şeyi başarır.” dedi.
Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz