EVLİLİK BAHANESİYLE BEKAR ERKEKLERİ TUZAĞINA DÜŞÜREN ÇETE ÇÖKERTİLDİ

EVLİLİK BAHANESİYLE BEKAR ERKEKLERİ TUZAĞINA DÜŞÜREN ÇETE ÇÖKERTİLDİ

GELİBOLU BELEDİYESİ TOPLU SÖZLEŞMEDE BİR İLKE İMZA ATTI

GELİBOLU BELEDİYESİ TOPLU SÖZLEŞMEDE BİR İLKE İMZA ATTI

UNUTULMAZ BAŞKANIN İSMİ ORADA YAŞAYACAK

UNUTULMAZ BAŞKANIN İSMİ ORADA YAŞAYACAK

İLMEK İLMEK DOKUYARAK GELECEĞE MİRAS BIRAKIYORLAR

İLMEK İLMEK DOKUYARAK GELECEĞE MİRAS BIRAKIYORLAR

GIDADA TAĞŞİŞ TÜRKİYE’YE DÜŞMANLIKTIR

GIDADA TAĞŞİŞ TÜRKİYE’YE DÜŞMANLIKTIR

JÜLİDE İSKENDEROĞLU AYVACIK HALKI İLE BAYRAMLAŞTI

 • Haber :
 • “31 Mart’ta Ayvacık’ta bir belediye kazası yaşadık, biliyoruz ki Ayvacık’ta bir hizmet yapılacaksa, eserler üretilecekse bunu AK Parti yapar.
  Muhtarlarımızla STK’larımızla konuştuğumuzda bunu dillendiriyorlar zaten. Ayvacık’ta CHP belediyesini biliyor insanlarımız. Çiçek almanın dışında herhangi bir çalışma yapmamış bir CHP’li Ayvacık Belediyesi vardı. Bayram olması hasebiyle çok siyaset yapmak istemiyorum. Seçim sonrasında kazanan tüm belediye başkanlarını aradık. Ayvacık’ı da Küçükkuyu’yu da. Tebrik edelim, milletin kararı başımızın tacıdır dedik. Küçükkuyu keşke taşıma oylarla değil de milletin kararı ile sonuca gitseydi.
  Ancak biz inandığımız değerler gereği milletimizin kararını baş tacı ettik.
  Ne yazınki beş sene sonra Ayvacık’ta yine çiçek faturalarını duyacağız. Şunu söylüyoruz, Biga’yı, beş yıl sonra nasıl geri aldıysak, Ayvacık’ında yönetimini alacağız. Köylerimizde il genelimizde hizmetlerimize devam edeceğiz. 2018 Yılını Troya yılı ilan ettiğimiz gibi Grup Başkanvekilimiz Sayın Bülent Turan ile önümüzdeki yıl da Assos’u marka haline getireceğiz. Yapacağımız çalışmalar ile daha çok turistin gelmesini sağlayacağız.
  Ezine Gıda OSB’si bir bölgesel proje olarak, Ayvacık’ın zeytini, zeytinyağını, mahsulünü daha da değerlenecek yurt dışına gitmesini sağlayacak. İhracatımız hızla artarak devam edecek. Yani, biz Ayvacık’ı asla öksüz bırakmayacağız.
  Grup Başkanvekilimizle, hükümetimiz ile Cumhurbaşkanımız ile teşkilatlarımız, il başkanımız ile omuz omuza Ayvacık’ın arkasındayız. Hiç kimsenin moral bozmasına gerek yok.
  Ayvacık’a yapılan tünellerimizden göletlerimize, bunun yanında müjdelerimiz de olacak.
  16 Milyon proje bedeli ile Çamköy Göletimiz, 15 gün önce sulamaya geçti. Hayırlı uğurlu olsun.
  6 Milyon TL Proje bedeli ile Korubaşı İlkokulumuzun %70’i tamamlandı. Önümüzdeki dönem çocuklarımızın hizmetinde olacak.
  7 Milyon Proje bedeli ile Gülpınar Şehit Aycan Özdil Ortaokulunun %80’i bitti. Her şeyden önce bizim çocuklara yaptığımız yatırım geleceğe yapılan yatırımdır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi Muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkma hedefine ulaşacak bir Ayvacık’a yapılan yatırımdır.
  104 km, Kazdağıları Grup suyumuzdan 14 köyümüz yararlanacak ve %50’si bitti.
  Behramkale Assos yolumuzu genişletiyoruz. Önce ulaşımı kolay hale getiriyoruz. İnşallah Assos’a daha çok turistin gelmesini, Ayvacık’a daha çok döviz gelmesini sağlayacağız.
  31 Mart seçimleri öncesinde 65 bin m2 kilit parke taşı döşenmişti köylerimize. Seçim döneminde tüm köylerimizde parke taşı döşeme işini bitirmeyi planlamıştık. Erken seçim oldu. İnşallah bu dönem biz bu işi bitirip bir sonraki döneme bırakmayacağız.
  Bir sonraki dönemde köylerimizde parke taşıyla ilgili bir konu konuşmuyor olacağız.
  Paket içme suyu arıtma tesisimiz grup suyu ihalelerimiz yapıldı ve çalışmalar başlatıldı. İnşallah en kısa sürede arıtma tesisimiz inşaatı bitip hizmet vermeye başlayacak.
  Paket Arıtma Suyu Tesisimizin Babakale köyünde ihalesi yapıldığı müjdesini paylaşayım. Paşaköy halı sahamız da bitti.
  2019 KÖYDES yatırım programında asfaltlamada 9 köyümüz var. İnşallah iyi haberler vereceğiz.
  Ahmetçe Köyümüzün 1.2 Milyon proje bedeli ile su isale hattı ve kanalizasyon ihalesi tamamlandı. Hayırlı uğurlu olsun.
  Dünyanın etkilendiği bir kriz döneminden geçiliyor. Ancak biz, zor zamanında birbirinin yanında olan, birbirine bağlı, paylaşmayı bilen bir milletiz. Her şeyden önce biz Çanakkale’yiz.
  Biz paylaşmayı, zor günde bir olmayı dayanışmayı omuz omuza olmayı da biliriz.
  Ayvacık yerel yönetimler anlamında zor bir zamandan geçiyor. Ayvacık beş yıl sonra il geneliyle, belediyeleriyle, iki belediyeyi de alacağız inşallah, çok daha güzel işler yapacağız.
  31 Mart seçimleri sonrasında, Grup Başkanvekilimiz Sayın Bülent Turan ile İstanbul’da oyların yeniden sayılması çalışmalarına katıldık.
  Sonrasında, Mecliste çok önemli kanunlar çıkardık. Turizm Teşvik kanunu ile Çanakkale’yi direk ilgilendiren dalış turizmine imkân sağladık. Bu alanda %1 olan dalış turizmindeki payımızı %30’lara çıkarmayı hedefliyoruz. Çanakkale’nin tanıtımına katkı sağlayacağız. Dalış Turizmi, Troya gibi Assos gibi Çanakkale ve Türkiye Turizmine de katkı sağlayacak.
  İnşallah önümüzdeki hafta Askerlik Kanun teklifi ile profesyonel askerliğe geçişi de getirecek, ülkemizin milli savunmasını daha da güçlendirecek kanun teklifini de kanunlaştıracağız.
  Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde çalışmalarımıza devam ediyoruz.
  Sizlerden özellikle bir şey istiyorum. İstanbul’da oyların yeniden sayımlarına katılan biri olarak rica ediyorum.
Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz