YUKARI İNOVA KÖY HAYRINA YAKLAŞIK ÜÇ BİN KIŞI KATILDI

YUKARI İNOVA KÖY HAYRINA YAKLAŞIK ÜÇ BİN KIŞI KATILDI

ENGELSİZ EĞİTİM KISA FİLM YARIŞMASINDA DERECEYE  GİRENLERE ÖDÜLLER VERİLDİ

ENGELSİZ EĞİTİM KISA FİLM YARIŞMASINDA DERECEYE GİRENLERE ÖDÜLLER VERİLDİ

MALİ MÜŞAVİR DOĞAN GÜRŞEN “ÇANAKKALE SERBEST  MUHASEBE S.M.M. M.O YÖNETİM ADAYIYIZ”

MALİ MÜŞAVİR DOĞAN GÜRŞEN “ÇANAKKALE SERBEST MUHASEBE S.M.M. M.O YÖNETİM ADAYIYIZ”

MEHMET EMİR ÇAKIR SÜNNET OLARAK ERKEKLİĞE İLK ADIMINI ATTI

MEHMET EMİR ÇAKIR SÜNNET OLARAK ERKEKLİĞE İLK ADIMINI ATTI

Antik kente ziyaretçi akını

Antik kente ziyaretçi akını

KREŞ ÖĞRENCİLERİNİN MEZUNİYET HEYECANI

  • Haber :
  • Özel Biga Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi Kreş ve Gündüz Bakımevi’nin minik öğrencileri için mezuniyet töreni gerçekleştirildi.
    Biga Belediyesi’ne bağlı olarak eğitim – öğretim veren Özel Biga Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi Kreş ve Gündüz Bakımevi’ndeki öğrenciler için Şehir Parkı Amfi Tiyatro’da mezuniyet töreni düzenlendi. Coşku içinde geçen törene, Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Atatürk Kültür Merkezi Kreş ve Gündüz Bakımevi Müdürü Gökçe Etik, öğretmenler ve aileler katıldı.
    Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan programda konuşan Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, “Kreşimizde eğitim öğretim gören çocuklarımız tüm yıl boyunca çeşitli etkinliklerle eğitimlerini tamamladı. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın ilk eğitimlerini kreşlerde almaları hayata sosyal, güçlü ve özgüven içinde başlamaları anlamında da büyük önem taşıyor. Coşkulu gösterileriyle bize mezuniyet sevinçlerini yansıtan çocuklarımıza, emekleri için öğretmenlerimize ve ailelerimize teşekkür ediyorum. Mezuniyetin hayırlı uğurlu olmasını temenni ederek, tüm yavrularımıza bundan sonraki eğitim öğretim hayatlarında başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.Mezuniyet töreni minik öğrencilerin hazırladığı birbirinden renkli gösterilere sahne olurken, tören diplomaların takdim edilmesi ve havaya balon bırakılmasıyla sona erdi.
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz