YUKARI İNOVA KÖY HAYRINA YAKLAŞIK ÜÇ BİN KIŞI KATILDI

YUKARI İNOVA KÖY HAYRINA YAKLAŞIK ÜÇ BİN KIŞI KATILDI

ENGELSİZ EĞİTİM KISA FİLM YARIŞMASINDA DERECEYE GİRENLERE ÖDÜLLER VERİLDİ

ENGELSİZ EĞİTİM KISA FİLM YARIŞMASINDA DERECEYE GİRENLERE ÖDÜLLER VERİLDİ

MALİ MÜŞAVİR DOĞAN GÜRŞEN “ÇANAKKALE SERBEST MUHASEBE S.M.M. M.O YÖNETİM ADAYIYIZ”

MALİ MÜŞAVİR DOĞAN GÜRŞEN “ÇANAKKALE SERBEST MUHASEBE S.M.M. M.O YÖNETİM ADAYIYIZ”

MEHMET EMİR ÇAKIR SÜNNET OLARAK ERKEKLİĞE İLK ADIMINI ATTI

MEHMET EMİR ÇAKIR SÜNNET OLARAK ERKEKLİĞE İLK ADIMINI ATTI

Antik kente ziyaretçi akını

Antik kente ziyaretçi akını

REKORTMEN ÜLGÜR GÖKHAN

 • Haber :
 • Ülgür Gökhan kazandığı son seçim ile birlikte 21 yıl 7 ay 19 gün Belediye Başkanlığı görevinde kalarak kırılması zor olan bir rekora imza atacak.
  31 Mart Yerel Seçimlerinde Ülgür Gökhan, aldığı yüzde 60,73 oy oranı ile Türkiye’deki tüm CHP’li İl Belediye Başkanları arasında en fazla oy alan siyasetçi oldu. Ülgür Gökhan’ın bir diğer rekoru ise 16 yıl 7 ay 19 (6076 gün) kaldığı belediye başkanlığı görev süresini doldurmuş oldu. Önümüzdeki 5 yıl daha görev yapacak olan Ülgür Gökhan 21 yıl 7 ay 19 (7902 gün) ile kırılması zor görünen bir rekoru elinde bulunduracak….
  ÜLGÜR GÖKHAN TÜRKİYE REKORU KIRDI!
  En uzun süre Çanakkale Belediye Başkanlığı görevini CHP’nin efsane Başkanı Reşat Tabak elinde bulunduruyordu. Onun rekorunu İsmail Özay kırdı. İsmail Özay’ın rekorunu ise Ülgür Gökhan Kırmıştı. 31 mart seçimlerinde Çanakkale merkezde CHP’li Ülgür Gökhan resmi olmayan sonuçlara göre; yüzde 60,73 oranında oy aldı. 31 mart 2019’da 16 yıl 7 ay 19 (6076 gün) kaldığı belediye başkanlığı görev süresini doldurmuş olan Ülgür Gökhan, 31 Mart Yerel Seçimlerinde aldığı yüzde 60,73 oy oranı ile Türkiye’deki tüm CHP’li İl Belediye Başkanları arasında en fazla oy alan siyasetçi oldu. Seçimden zaferle çıkan Ülgür Gökhan gelecek beş yıl Belediye Başkanlığı görevinden kaldığı takdirde, 21 yıl 7 ay 19 (7902 gün) ile kırılması zor görünen bir rekoru elinde bulunduracak…. Seçimlerde AK Parti ve MHP’nin ortak adayı olan Ayhan Gider ise yüzde 35,61 oranında oy aldı. Gökhan aldığı oy oranıyla tüm Türkiye’de CHP’nin kazandığı İl ve Büyükşehir belediye başkanlıklarını kazanan CHP’li adayların üzerinde oy alarak rekor kırdı.
  “BU ZAFER SİZLERİN ESERİDİR”
  Resmi olmayan sonuçlara göre yüzde 60,73 oranında oy alan Ülgür Gökhan seçim sonucunu partili ve vatandaşlarla birlikte kutladı. Gökhan’ın kutlamasına İYİ Parti GİK üyesi Rıdvan Uz’da katıldı. Partililere ve vatandaşlara hitap eden Ülgür Gökhan; “Alınan seçim galibiyetinden dolayı son derece mutluyum. Yüzde 60’ın üzerinde seçimi kazandık. Bu zaferde siz Cumhuriyet Halk Partisine gönül vermiş vatandaşlarımızın, partili çalışanlarımızın büyük emekleri var. Bu vesile ile şahsıma güvenerek beni sizlere tekrar aday gösteren İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Hanım Efendi ve Genel Başkanım Kemal Kılıçdaroğlu’na ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.
  “ŞİMDİ DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ”
  Seçim sonuçlarından büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Belediye Başkanı Ülgür Gökhan; “Tabi şimdi yüzde 60’ın üzerinde oy almanın mutluluğunu yaşıyoruz. Eğlenmek hepimizin hakkı. Ama artık işimiz daha da zor. Halkımızın güvenini boşa çıkartmamak için şimdi daha fazla, daha çok çalışacağız. Ben sadece yüzde 60’ın belediye başkanı değil; bana oy vermeyenlerinde belediye başkanıyım. Kimseyi bugüne kadar ayırmadık, yine ayırmayacağız, herkese hizmet edeceğiz” dedi.
  “SAYIN AYHAN GİDER’E TEŞEKKÜR EDİYORUM”
  Çanakkale’de seçimlerin birlik ve kardeşlik havasında geçtiğine dikkat çeken Ülgür Gökhan; “Birlik ve kardeşlik içerisinde bir seçim sürecini geride bıraktık. Bunda sayın Ayhan Gider’in de tutumunun büyük katkısı var. Germeden, kırıp incitmeden bir süreç geçmesine katkı sunduğu için kendisine teşekkür ediyorum” dedi.
Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz