YUKARI İNOVA KÖY HAYRINA YAKLAŞIK ÜÇ BİN KIŞI KATILDI

YUKARI İNOVA KÖY HAYRINA YAKLAŞIK ÜÇ BİN KIŞI KATILDI

ENGELSİZ EĞİTİM KISA FİLM YARIŞMASINDA DERECEYE GİRENLERE ÖDÜLLER VERİLDİ

ENGELSİZ EĞİTİM KISA FİLM YARIŞMASINDA DERECEYE GİRENLERE ÖDÜLLER VERİLDİ

MALİ MÜŞAVİR DOĞAN GÜRŞEN “ÇANAKKALE SERBEST MUHASEBE S.M.M. M.O YÖNETİM ADAYIYIZ”

MALİ MÜŞAVİR DOĞAN GÜRŞEN “ÇANAKKALE SERBEST MUHASEBE S.M.M. M.O YÖNETİM ADAYIYIZ”

MEHMET EMİR ÇAKIR SÜNNET OLARAK ERKEKLİĞE İLK ADIMINI ATTI

MEHMET EMİR ÇAKIR SÜNNET OLARAK ERKEKLİĞE İLK ADIMINI ATTI

Antik kente ziyaretçi akını

Antik kente ziyaretçi akını

TOBB ÇANAKKALE GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU’NDAN ÇANAKKALE VALİSİ ORHAN TAVLI’YA ZİYARET

 • Haber :
 • Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi üyeleri, Çanakkale Valisi Orhan Tavlı’yı ziyaret etti.
  Çanakkale Valiliği makamında gerçekleşen ziyarete, Çanakkale Genç Girişimciler İl İcra Kurulu Başkanı Orçun Oktay, Başkan Yardımcısı Fatih Mehmet Toğer, İcra Komitesi Üyeleri Levent Şahin, Cem Öner, Zekeriya İşseven, Osman Köse, Mücahit Esin, TOBB Ç.Kale GGK Sorumlusu Gözde Kartal katılım sağladı.Ziyarette öncelikle Başkan ve İcra Komitesi üyeleri firmaları ve çalışmaları hakkında Çanakkale Valisi Orhan Tavlı’ya bilgiler verdi.TOBB Çanakkale GGK İcra Komitesi Başkanı Orçun Oktay, Vali Tavlı’ya Genç Girişimciler Kurulunun yapısı ve çalışmaları hakkında bilgiler vererek, TOBB Çanakkale Genç Girişimciler Kurulumuz, Birliğimiz tarafından 81 ilde oluşturulan Genç Girişimci Kurullarının Çanakkale’deki temsilcileri olduklarını belirtti.Başkan Oktay; Genç Girişimciler Kurulu olarak Birliğimiz ve Çanakkale’deki Oda ve Borsalardan aldığımız güç ile İlimizdeki girişimci potansiyelinin geliştirilmesi ve girişimcilik kültürünün gençler arasında yaygınlaşmasına öncülük etmekteyiz. Aldığımız sorumluluğun ve üstlendiğimiz yükün farkındayız. Ben ve Kurul arkadaşlarım kentimiz ve ülkemiz için yeni projeler geliştirmek için var gücümüzle çalışacağız. Sizlerin de desteği ile inşallah bu sorumlulukların da üstesinden geleceğiz” dedi.
  Ziyarette, yeni dönemde yapmayı planladıkları projelerden bahseden Oktay ve beraberindeki heyet, girişimcilerin gelişimini ve ilerlemelerini sağlamak adına çeşitli eğitim programları, organizasyonlar, bilgilendirme toplantıları düzenleyeceklerinin altını çizdi.
  Oktay son olarak, “Sayın Valimize bizlere gösterdiği yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederek, şahsım ve yönetim kurulumuzdaki arkadaşlarım adına kendilerine minnetlerimizi sunuyoruz”dedi.TOBB Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Orçun Oktay ve kurul üyelerini makamında kabul eden Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, öncelikle ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.Vali Orhan Tavlı, İlimizde böyle genç girişimciler olduğu için şanslıyız. Bu İlimiz ve Ülkemiz için bir şans. Sizler gibi genç girişimcilere, müteşebbislere Ülkemizin ihtiyacı var. Çanakkale Valiliği olarak İlimiz adına yapacağınız çalışmalarda, projelerde kapımız sizlere her zaman açık, sizlere destek olmaya hazırız. Bu anlamda TOBB’a bağlı olarak kurulan Genç Girişimciler Kurulu’ndaki tüm gençlerimizi tebrik ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.Karşılıklı sohbet şeklinde gerçekleşen ziyarette ayrıca, Çanakkale ekonomisi, firmaların e-ticaret ile ilgili yapığı çalışmalar, ihracat bağlantılarında zemin hazırlanması hususlarında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.
Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz