BİGA FUAR TERTİP KOMİTE TOPLANTISI YAPILDI BİGA FUARI 9 EKİM’DE AÇILIYOR..!

BİGA FUAR TERTİP KOMİTE TOPLANTISI YAPILDI BİGA FUARI 9 EKİM’DE AÇILIYOR..!

MÜHENDİS OLMAYA ADIM ADIM PROJESİ GERÇEKLEŞTİ

MÜHENDİS OLMAYA ADIM ADIM PROJESİ GERÇEKLEŞTİ

KADINA YÖNELİK ŞİDDETE SIFIR TOLERANS

KADINA YÖNELİK ŞİDDETE SIFIR TOLERANS

BAŞKAN SOKULLU; “KREDİ DAĞITMAYA DEVAM EDİYORUZ”

BAŞKAN SOKULLU; “KREDİ DAĞITMAYA DEVAM EDİYORUZ”

AYSU BEBEK-ÇOCUK MAĞAZASI AÇILDI

AYSU BEBEK-ÇOCUK MAĞAZASI AÇILDI

TURAN “16 YILDA BİGAYA 264.000 m2 TAŞ DÖŞEDİK”

 • Haber :
 • Ak Parti Çanakkale Milletvekili ve Ak Parti Grup Başkan Vekili Bülent Turan Ak Parti Biga İlçe Teşkilatının Ramazan Bayramı Bayramlaşması için Geldiği Biga’da yaptığı konuşmasında Biga’mıza 16 Yılda 264.000 m2 Parke Taşı döşedik bunun 132.000 m2 sini geçen yıl döşedik 80 km asfalt döktük dedi.
  Turan’ın yaptığı konuşması şu şekilde;
  Bugün Bizleri Yalnız Bırakmayan Siz Değerli Katılımcıları en kalbi duygularım ile selamlıyorum Hepiniz Hoş Geldiniz Sefa getirdiniz. Allah’a Hamd olsun Bir Bayrama Daha Eriştik Ramazanı Şerifi arka da bıraktık. Allah Tuttuğunuz oruçları kabul etsin. Hani bir söz vardır Hacılık Mekke’den dönünce başlar Bizde Ramazanı Şerifi Geride bıraktık ama Ramazan ayının ruhundan çıkmayalım. Bayramınızı en içten dileklerim ile kutluyorum Allah sizlere tekrardan Bayrama Eriştirsin. Ben Neredeyse Hiçbir Biga Bayramlaşmasını kaçırmadım Biga’yı Ayrı Seviyoruz. Bakın Değerli Bigalılar Bir Bayram Müjdesi vereyim Forbes adlı dünyanın en önemli dergilerinden biri olan o dergi Türkiye’nin en yaşanabilir kenti olarak Çanakkale’yi seçti. Bu bizim için çok kıymetli bir iş. Bakın Bülent Erdoğan yeni başlıyor Görün 5 sene sonunda Biga’yı bizde omuz vereceğiz.
  MACERA BİGA İÇİN YENİ BAŞLIYOR
  Bizi Mahcup etmeyen Biga’yı bizde mahcup etmeyeceğiz. Biga’yı Alamasak Çok ayrı üzülürdük. Allah’a Hamd olsun Biga’mızı aldık. Kimin desteği varsa hepsine sonsuz teşekkür ediyorum. Çan’ın Bayramiç’in yanında Biga da gitse çok üzülürdük. Gümüşçay’ın devamı Karabiga’nın ilk kez bize geçmesi ile 3 te 3 yaparak Ayrı bir şeref duyduk.B4 sene boyunca seçim yok. Teşkilatlarımız gerekli planlamayı yaptıktan sonra huzur ve güvenle çalışacağız. Belediyenin ve teşkilatın yeri ayrı. Herkes kendi işini yapmalı. Sen ve ben kavgası partimizin işi değil. Sayın Erdoğan ne yapıyorsa, onun gibi gece gündüz çalışacağız. İyilikler ve kötülükler unutulmaz beraber çalışacağız hep beraber yolumuza devam edeceğiz Çünkü bizim bu toprağa aşkımız var sevdamız var. Biga’nın olmadığı bir Çanakkale eksik olur yanlış olur. Biga Farklı bir yer O yüzden Biga için çok daha fazla çalışacağız. Karabiga’ya Bir Doğalgaz Borcumuz vardı Kararını aldırdık.5 yılsonunda 3 Belediyemizde de yapılan hizmetler ile kıl payı değil eze eze birinci olacağız. Teşkilatlarımızda huzur ve güven istiyoruz. Asla Teşkilat kavgası istemiyoruz herkes işini yapacak herkes işini yaparsa büyük bir başarı ortaya çıkar Sayın Erdoğan ne yapıyorsa bizde onu yapacağız. Bu Millete olan borcumuzu ödemek için gece gündüz çalışacağız. Sistem bozulduğunda kızan Ak Partili AK Partili değildir. Biz Halkımız ile beraberiz. Yamuk yapan yamuk yaptığınız altında kalacak. Biga’mızda en yakın zamanda Namazgâh Şehitliğimize başlıyoruz. Araç Filomuza omuz veriyoruz. Sağlık Merkezlerimiz Başlıyor ve Balıklıçeşme bitti. Ağız ve Diş Sağlığı merkezimiz Proje aşamasında onu bitireceğiz. Gençlik Merkezimiz bitti yakında açıyoruz.13 Köyümüzün su sorununu çözdük 2 köyün kanalizasyon sıkıntısını bitirdik yaklaşık 80 kilometre asfalt döktük.16 Yılda Biga’ya 264.000 metre kare parke taşı döşedik Biga’ya Sadece geçen yıl 132 bin döşemişiz. Bu çok önemli bir iş, İstiyoruz ki Bu huzurla bu beraberlikle yola devam etmek istiyoruz. Ben Tekrar Bayramınızı kutluyorum Katılan herkese çok teşekkür ediyor Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyor Allah’a emanet ediyorum dedi.
Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz