19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK SPOR BAYRAMI BİGA‘DA COŞKU İLE KUTLANDI

19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK SPOR BAYRAMI BİGA‘DA COŞKU İLE KUTLANDI

İREM ÇOCUK GİYİM REYONU AÇILDI

İREM ÇOCUK GİYİM REYONU AÇILDI

BAŞKAN TINAZ; ‘REKOLTE BEYANNAMESİ ALINMAYA BAŞLANDI’

BAŞKAN TINAZ; ‘REKOLTE BEYANNAMESİ ALINMAYA BAŞLANDI’

VAKIF TOPLANTISINDA 269 DOSYA GÖRÜŞÜLDÜ

VAKIF TOPLANTISINDA 269 DOSYA GÖRÜŞÜLDÜ

ŞAHİN KARDEŞLER’İN GÖNÜL SOFRASINDA KALABALIK BİR HALK İFTARDA BULUŞTU

ŞAHİN KARDEŞLER’İN GÖNÜL SOFRASINDA KALABALIK BİR HALK İFTARDA BULUŞTU

BÜLENT ERDOĞAN COŞKUSU SALONA SIĞMADI

 • Haber :
 • Cumhur İttifakı Biga Belediye Başkan Adayı Bülent Erdoğan’ın Meclis Aday Tanıtım Toplantısı ve Proje tanıtım toplantısı Biga Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirildi.
  Yüzlerce Partilinin katıldığı programa Ak Parti İl Başkanı Gültekin Yıldız, MHP İl Başkanı Hakan Pınar, Oda Başkan Ve yöneticileri katıldı.
  Spor Salonunu Hınca hınç dolduran program öncesi Bülent Erdoğan meşaleler ile karşılandı ve Biga’ya Başkan Bülent Erdoğan Sloganları ile içeri girdi. Program Boyunca Konuşmaların dışında Bülent Erdoğan’ın hayatını anlatan klip, Belediyecilik Vizyonu ile alakalı klip ve projeler ile ilgili klipler ilk kez tanıtıldı.
  Sonrasında Konuşmalara geçildi. Konuşmalar sırası ile şu şekilde:
  BAŞKAN ŞAHİN “31 MARTTA SANDIKLARI PATLATACAĞIZ”DEDİ
  AK Parti Biga İlçe Başkanı Ahmet Şahin yaptığı konuşmada şunları söyledi: Hepinizi öncelikle saygı ve sevgiyle selamlıyorum. BÜ akşam bizi yalnız bırakmayarak bu salonu hınca hınç dolduran siz değerli ak dostlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Bu akşam buraya zorla getirilen kimse yok. İşte Bütün Biga Burada 20 Ocaktan itibaren Belediye Başkanı Adayımız ile beraber yol yürüyoruz. Sizlere layık olabilmek için 31 Martta Emaneti geri alabilmek için durmadan yorulmadan çalışıyoruz çalışmaya da devam edeceğiz. Artık Bu yalan talan iktidarı yıkmaya var mısınız İşte Biga Burda Biga hazır İnşallah 31 Martta Sandıkları Patlatacağız Hepinize Saygı ve sevgilerimi sunuyorum dedi.
  SAAT “İNŞALLAH BÜLENT ERDOĞAN’I BİGA BELEDİYE BAŞKANI YAPACAĞIZ”DEDİ:
  Milliyetçi Hareket Partisi Biga İlçe Başkanı Sadettin Saat yaptığı konuşmada şunları söyledi: Cumhur İttifakının Sevgili İki Paydaşaları Hoş geldiniz sefalar getirdiniz Şeref verdiniz Cumhurbaşkanımız ve Mhp Genel Başkanımızın görüşmeleri sonunda ve İl Başkanlarımızın talimatları ile Biga’mızda ve Beldelerinde tam bir ittifak gerçekleştirdik. İşimi Hayr Eyledi Yolumuzu Hayr Eyledi İnşallah Seçimimizi de hayr eyleyecek. Bülent Erdoğan’ı Biz bağrımıza bastık kendisini benimsedik İnşallah oylarımız ve desteklerimiz ile kendilerini Biga Belediye Başkanı yapacağız dedi.
  PINAR “BİGA DA BU İŞ BİTMİŞ” DEDİ
  MHP İl Başkanı Hakan Pınar yaptığı konuşmada şunları söyledi; Salondaki heyecan olağan üstü Diyebiliriz ki Biga da bu iş bitmiş evvel Allah’ın izni ile genelde olduğu gibi Biga da ve beldelerinde de Cumhur İttifakı birlik beraberlik içinde çalışarak Bigayı hak ettiği yere getirecektir diyerek sözlerine devam etti.
  YILDIZ “BU NASIL KALABALIK BU NASIL COŞKU”
  Ak Parti İl Başkanı Avukat Gültekin Yıldız Konuşmasında şunları söyledi Ben Bülent Erdoğan’a güveniyorum. Artık ben Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı değil Cumhur İttifakı Biga Belediye Başkanı demek istiyorum. Salon her şeyi söylüyor ilk geldiğim zaman Ben İstanbul Büyükşehir Başkan Adayı Tanıtım Toplantısına mı geldim dedim öyle bir coşku öyle bir kalabalık var. Siz inandığınız vakit Ak Parti Genel Başkanı Cumhur Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın MHP Lideri Sayın Doktor Devlet Bahçelinin arkasında durur İttifaka sahip çıkarsanız zaten bu iş bitmiş demektir dedi.
  ERDOĞAN “BU GÜZELLİĞİN KARŞISINDA GURURLANARAK AŞK VE ŞEVK İLE GELİYORUZ”
  Cumhur İttifakı Biga Belediye Başkan Adayı Bülent Erdoğan konuşmasında özetle şunları söyledi:
  Biga’mıza Mahalle Mahalle Sokak Sokak İz Bırakmaya Gönüllerinize girmeye geliyoruz. Biga’mıza hak ettiği değeri vermeye geliyoruz. Konu Memleket sevdası olunca öyle güzelsin ki Biga Biran önce gelmek istiyoruz Bu Güzelliğin Karşısında gururlanarak aşk ve şevk ile geliyoruz. Güzel Biga’mın Güzel İnsanları sizlere Cumhur İttifakı Biga Belediye Başkan Adayı olarak hitap etmek benim için çok büyük bir şereftir. Bu akşam bu salonu hınca hınç doldurdunuz sizlere ne kadar teşekkür etsek az Biz Bu akşam sizlere projelerimizi ve Meclis Üyelerimizi tanıttık. Biz Gönüllerinize dokunmaya geliyoruz. Sıkılmadık El Selam Verilemedik Birey bırakamayacağız Diyerek sözlerini devam ettirdi. Daha Sonra Son Olarak Bülent Erdoğan belediye Meclis Üyelerinin tanıttı.
  1-Suzi Özden
  2-Nesrin Sirkeci
  3-Jale Kırbaş
  4-Yahya Bulan
  5-Mehmet Altındiş
  6-Sıtkı Keçeci
  7-Kerim Özdemir
  8-Mümin Kahraman
  9-Gökhan Demirkol
  10-Saddettin Sert
  11-Cahit Bakan
  12-Tuğba Karagöz
  13-Mustafa Ceylan
  14-Hüseyin Eviş
  15-Ünal Öz
  16-Fatih Kaya
  17-Hayriye Yılmaz
  18-Önder Yavaşça
  19-Murat Köse
  20-Rıdvan Yavaş
  21-Baran Tatlı
  22-Ayhan Dündar
  Kontenjan
  1-Nazım Hikmet Keskiner
  2-Zeki Mutlu
  3-Fatih Alkan
  İL GENEL
  1-Saim Yılmaz
  2-Enver Koç
  3-Bülent Korkmaz
  4-Nihat Borazan
  5-Engin Tanrıkulu
Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz