19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK SPOR BAYRAMI BİGA‘DA COŞKU İLE KUTLANDI

19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK SPOR BAYRAMI BİGA‘DA COŞKU İLE KUTLANDI

İREM ÇOCUK GİYİM REYONU AÇILDI

İREM ÇOCUK GİYİM REYONU AÇILDI

BAŞKAN TINAZ; ‘REKOLTE BEYANNAMESİ ALINMAYA BAŞLANDI’

BAŞKAN TINAZ; ‘REKOLTE BEYANNAMESİ ALINMAYA BAŞLANDI’

VAKIF TOPLANTISINDA 269 DOSYA GÖRÜŞÜLDÜ

VAKIF TOPLANTISINDA 269 DOSYA GÖRÜŞÜLDÜ

ŞAHİN KARDEŞLER’İN GÖNÜL SOFRASINDA KALABALIK BİR HALK İFTARDA BULUŞTU

ŞAHİN KARDEŞLER’İN GÖNÜL SOFRASINDA KALABALIK BİR HALK İFTARDA BULUŞTU

CEYLAN: MARTIN SONU BAHAR OLACAK

 • Haber :
 • CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, yerel seçime yönelik programlardan arta kalan zamanlarında köy ziyaretlerine devam ediyor.
  Ceylan Küçükkuyu, Terzialan, Çan’da yapılan aday ve proje tanıtım programları ile seçim bürolarının açılışlarının yanı sıra Bayramiç ve Biga Köylerini ziyaret etti. Ceylan Bayramiç Muratlar Köyü ile Biga Güleçköy ve Yeniçiftlik köylerinde vatandaşlar ile bir araya gelerek, 31 Mart’ın Türkiye için aydınlık günlere dönüşün başlangıcı olacağını söyledi.
  CHP’li Ceylan, köy ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor. Hafta sonu Ayvacık Küçükuyu, Çan Terzialan ve Çan seçim bürolarının açılışı ile aday ve proje tanıtım programlarına katılarak Belediye Başkan Adaylarına destek veren Ceylan, akşamları da köy ziyaretleri ile vatandaşların sorunlarını dinledi. Ceylan, ziyaretlerinde 31 Mart Yerel Seçimlerinin Türkiye için bir dönüşüm olacağına inandığını ifade ederek, “Tek adam rejiminin Türkiye’yi sürüklediği ekonomik kriz ve dar boğazın çıkışı 31 Marttır.
  Vatandaş tek adam rejimine karşı tepkisini bu seçimle ortaya koyma şansını yakalamıştır” diye konuştu. AKP’nin Ankara, İstanbul başta olmak üzere pek çok metropolde yerel seçimi kaybedeceğini anladığını ifade eden Ceylan, “İnsanlar kendi yerellerinin beş yılını şekillendirecek insanı seçme derdinde, AKP ise kendi bekasının derdinde.
  Propagandalarının merkezine Belediye Başkan Adayları değil, Sayın Cumhurbaşkanı yerleştirilmiş durumda. Cumhurbaşkanı seçmiyoruz biz, şehrimizi, ilçemizi, kasabamızı, beldemizi yönetecek belediye başkanını seçiyoruz” diye konuştu.
  “Mağazalar Zincirini Batırıp, İşportacılığa Başladılar”
  Ekonomik krizi, AKP tarafından hayata geçirilen “Tanzim Satış Tezgâhları” üzerinden eleştiren CHP’li Ceylan, “Şeker fabrikalarını, kâğıt fabrikalarını, çimento fabrikalarını satan, bunlar yetmezmiş gibi askeri fabrikaları, yani milli güvenliğimizi satmaya başlayan iktidar, elinde avucunda satacak bir şey kalmayınca soğan tezgâhı açar hale gelmiştir. AKP 17 yılda, müflis tüccarın mağazalar zincirini batırıp, adeta işportacılığa başlamış miras yedi çocuğu gibidir” diye konuştu.
Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz