İLÇEMİZDE ÇELTİK KOMİSYON TOPLANTISI YAPILDI

İLÇEMİZDE ÇELTİK KOMİSYON TOPLANTISI YAPILDI

MÜDÜR AVCI; ‘ATATÜRK’ÜN 19 MAYIS’I ARMAĞAN ETTİĞİ GENÇLERE BÜYÜK GÖREVLER DÜŞMEKTEDİR’

MÜDÜR AVCI; ‘ATATÜRK’ÜN 19 MAYIS’I ARMAĞAN ETTİĞİ GENÇLERE BÜYÜK GÖREVLER DÜŞMEKTEDİR’

MÜDÜR BİLEN; OKUL MÜDÜR VE MÜDÜR YARDIMCILARINA İFTAR VERDİ

MÜDÜR BİLEN; OKUL MÜDÜR VE MÜDÜR YARDIMCILARINA İFTAR VERDİ

ÇANAKKALE MERKEZ SPOR SALONU VE ANTRENMAN SALONLARININ YAPIMINA BAŞLANDI

ÇANAKKALE MERKEZ SPOR SALONU VE ANTRENMAN SALONLARININ YAPIMINA BAŞLANDI

Ramazan çocuk ve oyun

Ramazan çocuk ve oyun

TOBB ÇANAKKALE GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU İCRA KOMİTESİ İLK TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 • Haber :
 • GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU BAŞKANLIĞINA ORÇUN OKTAY SEÇİLDİ.
  Çanakkale Ticaret Borsası koordinatörlüğünde çalışmalarını sürdüren TOBB Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi, yeni dönemdeki ilk seçimli toplantısını 01.03.2019 tarihinde yaparak, görev dağılımında bulundu.
  Çanakkale Ticaret Borsası’nda yapılan seçimli toplantıya, Çanakkale Ticaret Borsası Meclis Başkanı Abdullah Deniz, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı T.Selçuk Semizoğlu, Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Sayman Üyesi ve İl GGK Doğal Üyesi Melih Gündoğdu, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Sema Sandal, Çanakkale Ticaret Borsası Genel Sekreteri Sevcan Elver, Biga Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Mustafa Mutlu, Genç Girişimciler Kurulu Koordinatörü Gözde Kartal ve İcra Komitesi üyeleri katılım sağladı.
  Toplantıda yapılan oylamada Orçun Oktay 12 üyenin oyunu alarak TOBB Çanakkale İl Genç Girişimciler İcra Komitesi Başkanlığına seçildi. Başkan Yardımcıları ise Tevfik Başarır ve Fatih Mehmet Toğer oldu.
  Koordinatör Borsa Meclis Başkanı Abdullah Deniz, toplantıda yaptığı konuşmasında, Öncelikle Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanlığına ve Başkan Yardımcılığına seçilen kardeşlerimizi tebrik ediyor, yeni dönemin hayırlı olmasını temenni ediyorum.
  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği bünyesinde kurulmuş olan Genç Girişimciler Kurulu ile koordineli çalışan; genç girişimciliği konusunda genel politikalar geliştiren ve görüş oluşturulmasına katkıda bulunan istişari mahiyette bir kuruldur.
  Çanakkale GGK, üyelerinin konsensüsle belirlediği konular üzerine, yine kendi bünyesinde oluşturduğu geçici çalışma gruplarıyla çalışmalar yapmakta ve koordinasyonunu Çanakkale Ticaret Borsası aracılığıyla yürütmektedir” dedi.
  Başkan Deniz, bugüne kadar Çanakkale Ticaret Borsası olarak her türlü desteği vermeye çalıştıklarını ifade ederek, yeni dönemde de birlikte büyük organizasyonlara, büyük projelere hep birlikte imza atacağız dedi.
  Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesine seçilen Komite Üyelerine yeni dönemde başarılar dileyen Abdullah Deniz, ardından Kurul üyelerine Genç Girişimciler Kurulunun amaçları ve TOBB Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Çalışma Usul ve Esasları hakkında bilgilendirme yaptı.
  ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı T.Selçuk Semizoğlu toplantıda yaptığı konuşmasında TOBB Çanakkale GGK İcra komitesi üyelerini tebrik ederek sözlerine başladı.
  Başkan Semizoğlu “Çanakkale Genç ve Kadın Girişimciler Kurullarımız, Oda ve Borsalarımız, Sanayici ve işadamları derneklerimiz olarak hep beraber uyum içerisinde çalışarak Çanakkale’mizi hak ettiği yere getireceğimiz inancındayım. Değerli girişimcilerimiz sizler güzel projeler geliştirerek bizlere sunun, bizlerde odalarımız ve borsalarımız olarak sizlere her konuda destek olalım. Başkan Semizoğlu devamla “Çanakkale sevdalıları olarak her konuda Çanakkale’mizi dile getirmemiz lazım. Ankara’ya sesimizi güçlü duyurmamız lazım. Yeni projeler, şaşırtacak fikirlerle Çanakkale’mizi her platformda en güzel şekilde temsil etmeliyiz.” dedi.
  TOBB Çanakkale İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanlığına seçilen Orçun Oktay, seçimli toplantının ardından yaptığı açıklamada şunları kaydetti. “Sayın Başkanlarım, Değerli Genel Sekreterlerimiz ve Kurul arkadaşlarım öncelikle bu önemli görevi bana layık gördüğünüz için sizlere çok teşekkür ederim. Çanakkale Genç Girişimciler Kurulumuzun yeni döneminin hepimize hayırlı ve verimli geçmesini temenni ediyorum.
  TOBB Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu olarak yeni dönemde Oda ve Borsalarımızın desteği ile başarılı projeler çıkaracağımıza inancım tamdır. Kurul arkadaşlarımıza, İlimizdeki girişimcilerimize girişimci potansiyelinin geliştirilmesi ve daha donanımlı hale getirilmesi amacıyla politikalar belirlemek ve girişimcilik kültürünün gençlerimiz arasında gelişmesine öncülük etmek bizlerin başlıca görevidir.
  Hepimize yeni dönemimizin tekrar hayırlı olmasını temenni ediyor, saygılar sunuyorum” dedi.
Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz