Açılış törenine Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan ve eşi Feride Erdoğan, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Şahin, siyasi parti temsilcileri, Başlı Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Başlı, İlknur Eren, İlker Eren, Merve Başlı, Hüseyin Başlı ile çok sayıda davetli katıldı.
 
Kapalı Çarşı 2.katta açılan parti evinde hem çocuklar hem de anneler düşünülerek, Osmanlı Köşkü parti ve oyun evi’nde Aile Katılımlı Aktiviteler, Baby Shower, Hoşgeldin Bebek Partisi, Diş Partisi, Doğum Günü Partileri, Özel Günleriniz, Okullara Özel Toplantılar, Hanımlara Özel Toplantıların yanı sıra günler istenilen konsepte hazırlanıyor. Anneler sohbet ederken çocuklar da kendileri için özel hazırlanmış oyun alanında top havuzundan daha bir çok aktivite alanı ile eğlenceli dakikalar geçiriyor.
 
Osmanlı Köşkü Parti ve Oyun Evi Dualarla Açıldı
 
Çocuğunuzu emanet edebileceğiniz on iki kamera ve internet üzerinden takip edilen Osmanlı Köşkü Parti ve Oyun Evi dualar eşliğinde açıldı. Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından konuşan işletme yetkililerinden İlknur Eren; “Çocuklarınıza verebileceğiniz en güzel hediye onlarla geçireceğiniz zamandır. Osmanlı Köşkü Parti ve Oyun Evi alışılmışın dışında etkinliklerle ailelerimizin çocukları ile yaparak ve yaşayarak öğreneceği ortamı sizlere sunuyor. Biz burada çocuklara hitap etmek amacıyla onların vakit geçirebilecekleri ailelerin güvenli bir şekilde boş zamanlarında çocuklarını buraya emanet edebilecekleri ve zamanlarını değerlendirebilecekleri oyun evi olarak düşündük. Sonrasında bunu geliştirerek parti evi adını verdik. Böylelikle özel gün ve gecelerde aileler burada kutlamalar ve organizasyonlarda yapabilecek. Sizler kaliteli ve huzurlu zaman geçirirken, bizler de bu mutluluğa ortak olacağız. Ayrıca bunların yanında her gün saat 09.00 ile12.00 arası zengin ve doğal çeşitlerimiz ile serpme kahvaltımız sizleri bekliyor olacak.” Dedi.
 
Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan ise, “Başlı ailemizin Biga’mıza özellikle çocuklarımıza ve ailelere çok önemli destek verecek bu güzel mekanın hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” dedi
 
Açılış töreni yapılan ikramlarla son buldu. Osmanlı Köşkü Parti ve Oyun Evi en eğlenceli ve renkli ortamıyla konuklarını ağırlayacak.
 
Osmanlı Köşkü Parti ve Oyun Evi’nde sizleri neler bekliyor?
 

  • Çocuklarınızın el kaslarını güçlendirip, görsel algısını yükseltmek ister misiniz? Kağıt katlama sanatı, Origami, Oyun evinde sizleri bekliyor.
  • Çocuklarınızla deney yapmaya ne dersiniz? Deneylerle doğayı keşfedecek, eğlenceli aktivitelere hazır olun. Yapılacak deneylerle çocuğunuzun zihinsel gelişimini hayretle izleyeceksiniz.
  • Minik gurmeleriniz lezzetli atıştırmalıklar yapıp onların mutfakta hazır olmasını sağlıyoruz. Kendi yaptıklarını kendileri yiyiyor. Evinizde çocuğunuzun elinden bir şeyler yemek, içmek ne kadar da mutluluk verici.
  •  Akıl Oyunları çocuğunuzun zihinsel gelişimine katkı sağlayacak.
  •  Günümüzde teknolojik aletlerin artmasına bağlı olarak hareketsiz bir yaşam sürülmekte. Çocuklarınız da maalesef bu yaşam tarzından etkilenmekte. Sunulacak sportif aktivitelerle çocuklarınızın fiziksel ve zihinsel gelişimine katkıda bulunmak istiyoruz. Peki bunlar ne gibi aktiviteler? Spor egzersiz, Plates-Step-Aerobik Dans, Müzikli Dans, Jimnastik, Koreografi Step ve daha niceler…
  • Çocuğunuza söylediğiniz ilk şarkıyı hatırlıyor musunuz? Ona anlattığınız ilk hikayeyi. İlk şarkınızı burada söylemek ister misiniz? Çocuğumla bir saat etkinliği ile; Hikaye ve Masallar, Sanat etkinlikleri, Çocuklara şarkılar, Müzikli oyunlar, Duygusal ve ritmik oyunlar.
Yasemin Özdeş
 

Foto Galeri
Biga’da İlk ve Tek, Osmanlı Köşkü Parti ve Oyun Evi Açıldı
Biga’da İlk ve Tek, Osmanlı Köşkü Parti ve Oyun Evi Açıldı


Kaynak: Biganın Sesi