AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Şahin ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nesrin Sirkeci ve yönetimi, Gençlik Kolları Başkanı Engin Tanrıkulu ve yönetimi ile mahalle temsilcileri, Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan'ı makamında ziyaret ederek yeni görevinin hayırlı uğurlu olması dileğinde bulundu.
 
Başarı ve hayırlı olsun dileklerini iletmek için ziyarette bulunan heyete teşekkür eden Başkan Erdoğan, seçim kampanyası süresince gece gündüz azim ve inançla çalıştıkları için AK Parti'nin tüm kademelerine teşekkür etti.
 
AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Şahin de Başkan Erdoğan'ı tebrik ederek başarı dileklerini iletti. Şahin, "Belediye Başkanımızı tebrik ediyor ve bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum. Biga yeniden hak ettiği yönetime Cumhur İttifakı’nın özverili çalışmalarıyla kavuştu. Seçim kampanyası süresince gösterdikleri üstün gayretlerinden dolayı tüm teşkilatlarımıza, sandık müşahitlerimizle birlikte AK Parti’ye gönül vererek çalışan her gönüldaşımıza çok teşekkür ediyorum. Seçim sonuçlarının ilçemize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum" diye konuştu.
 
AK Parti yönetimi ziyaret anısına, Başkan Erdoğan'a çiçek ve Osmanlı Devlet Arması takdim ederken, belediye binası önünde toplu fotoğraf çektirildi.
 

Foto Galeri
AK PARTİ BİGA’DAN BAŞKAN ERDOĞAN'A ZİYARET
AK PARTİ BİGA’DAN BAŞKAN ERDOĞAN'A ZİYARET


Kaynak: Haber Merkezi