Biga TSO Meclis Başkanı Melih Akyıl’ın yönettiği meclis toplantısı oturumunda Eylül ayı gelir-gider durumu ve açılan-kapanan işletmeler görüşüldü. Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan tarafından Eylül ayı içerisinde gerçekleştirilen faaliyetler ve yürütülen çalışmalar hakkında meclis üyelerine kapsamlı açıklamalarda bulunuldu.
 
Meclis oturumunun ardından Müşterek Meslek Komiteleri toplantısına geçildi. Biga TSO’nun 2021 yılı 2’nci müşterek meslek komiteleri toplantısına Oda yönetim kurulu ve meclis üyeleri, meslek komite başkanları ve üyelerinin yanı sıra çok sayıda basın mensubu katıldı.
 
Biga TSO Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan’ın oturum başkanlığını yaptığı ve yoğun bir katılımın olduğu gözlenen toplantıda meslek komite başkanlarının tümüne söz verilerek, komite başkanları tarafından sektörleriyle ilgili yapılan ve yapılmakta olan önemli faaliyet ve çalışmalar hakkında bilgiler verildi; sektörleriyle ilgili görüş ve önerileri dinlendi.
 
Biga TSO Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan yaptığı konuşmasında; son altı aylık dönemde Biga TSO üyelerinden ve meslek komitelerinden gelen istekler doğrultusunda yapılan çalışmalar ve yürütülen faaliyetler hakkında bilgiler verdi ve tüm meslek komite üyelerine, meclis üyelerine, yönetim kurulu üyelerine ve Oda çalışanlarına beraber yürüttükleri çalışmalardan dolayı teşekkür etti.
 Bir 4 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilirBir ayakta görseli olabilirBir 1 kişi ve ayakta görseli olabilirBir 1 kişi ve ayakta görseli olabilirBir 5 kişi, oturan insanlar ve iç mekan görseli olabilirBir 1 kişi, ayakta ve şunu diyen bir yazı '2'nci MESLEK KOMİTESİ Diğer İmalat Sanayi ve Madencilik Komite Üyesi Tevfik BAŞARIR BIGA' görseli olabilirBir 3 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir
MEHMET ÖZDEŞ
 


Kaynak: Biganın Sesi