Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen Biga Esnaf ve Sanatkarlar Odası Genel Kurulu’nda başkan seçilerek 3’üncü dönemine başlayan İbrahim Mutur, mazbatasını alarak göreve başladı.
 
Yapacağı çalışmaların hayırlı olmasını dileyen Biga Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İbrahim Mutur; "Değerli Esnaf ve Sanatkarlarım bugün itibariyle mazbatamızı alıp görevimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu süreçte yanımızda olan Genel Kurulumuza katılan destek veren, vermeyen tüm üyelerimize teşekkür eder hayırlı işler, hayırlı günler dilerim" ifadelerini kullandı.
 
Biga Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nın tüm üyelerine teşekkür eden Başkan Mutur; "Görevimize kaldığımız yerden devam edeceğiz. Konuşmamda da söylediğim gibi hiçbir çalışma yarım kalmayacak. Üyelerimizin teveccühü bizlere güç kattı. Katılımın da yoğun olduğu güzel bir seçim gerçekleştirdik. Aday olan arkadaşlarımıza da yürekli ve demokratik tavırları için teşekkür ediyorum. Kavga ve tartışmalardan uzak, tamamen esnaf ve sanatkarlarımızın oylarına saygı ile tamamlanan genel kurulumuzun da tüm Çanakkalemize, Bigamıza ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Koltuklar geçicidir. Koltuktan güç almayan, koltuğa güç veren bir yönetim anlayışıyla çalışacağımızdan, çalışmalarımıza bu anlayışla devam edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Yapacak işlerimiz var. Bigalı esnaf ve sanatkarlarımız her şeyin en iyisini hak ediyorlar. Allah herkesten razı olsun" şeklinde konuştu.
 
CAHİT MAVİLİ
 


Kaynak: Biganın Sesi