İyi görme ve iyi görünmeyi herkese ulaştırma misyonuyla hareket eden Atasun Optik, Biga’da açılan yeni hizmet noktasıyla yaygın mağaza ağına bir yenisini daha ekledi.
 
Yaygın mağaza ağı ve güçlü e-ticaret altyapısı ile dünyaca ünlü markaları ulaşılabilir fiyatlarla sunan Atasun Optik, Türkiye’nin dört bir yanına yeni mağazalar açarak hizmet noktalarını büyütmeye devam ediyor. İyi görme ve iyi görünmeyi herkese ulaştırma misyonuyla hareket eden Atasun Optik, son olarak Biga’da açtığı yeni şubesiyle mağaza ağına bir yenisini daha ekledi.
 
Her kesimden insanın kaliteli bir görüşe ulaşabilmesi hedefiyle Türkiye’nin birçok bölgesinde hizmet veren Atasun Optik’in geçtiğimiz gün gerçekleşen Biga mağaza açılışına Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ünal Özcan, Biga Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İbrahim Mutur, Biga TSO Meclis Başkanı Melih Akyıl, Biga Şoförler Odası Başkanı Sait Tanur, Biga Kahveciler Esnaf Odası Başkanı İlhan Yavuz, Biga TSO Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Erdoğan, Biga İlçe Emniyet Müdürü Emre Bolat, işyeri sahibi ve Biga Esnaf ve Sanatkarlar Odası yedek yöneticisi Bergutay Özdemir ve mesleki oda yöneticileri ile vatandaşlar katıldı.
 
Açılışta konuşan Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan; "Bugün burada hep birlikte Atasun Optik'in 315'inci mağazasını hep birlikte açıyoruz. Bigamıza, Bigalı hemşehrilerimize hayırlı uğurlu olsun. Yeni işyeri açan müstecirlerimize de Rabbim kar bolluğu, helal kazançlar versin" ifadelerini kullandı.
 
Açılış sonrası konuşan mağaza yöneticisi Volkan Kalkan; "Türkiye'de sektörünün öncüleri arasında yer alan bir marka olarak Atasun Optik'in hizmetlerini Bigalılarla buluşturmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Yaptığımız işin merkezine her zaman için müşterilerimizin memnuniyetini alıyoruz. Açılışını gerçekleştirdiğimiz yeni şubemizde de güleryüzlü, alanında uzman, deneyimli ekibimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için çalışmaya devam edeceğiz" dedi.
 
Açılışın ardından ikramlarda bulunuldu.
 
Cahit mavilli
 


Kaynak: Biganın Sesi