Biga Şoförler Odası Başkanı Sait Tanur yapmış olduğu açıklamada, “Yeni eğitim öğretim döneminde başta cefakar ve fedakar öğretmenlerimiz ve idarecilerimiz olmak üzere tüm öğrencilerimizin, velilerimizin ve öğrencilerimizin okullara ulaşımında çok değerli bir görevi yerine getirecek olan ulaşım sektöründeki üyelerimiz olmak üzere tüm herkes için başarılı, sağlıklı ve kazasız belasız bir eğitim öğretim sezonu olmasını diliyorum.
Biga Şoförler Odası Başkanı olarak tüm servisçilerimizin, öğrencilerimizin okulları ile evleri arasındaki ulaşımını güvenle sağlayacakları konusunda şüphem yok. Yine de bizler oda yönetimi olarak hijyen ve trafik kuralları konusunda denetimlerimizi sürdüreceğiz ve yolculukların güvenli gerçekleşmesi için tüm üyelerimizin ve öğrencilerimizin yanında olacağız. Yeni eğitim-öğretim dönemi boyunca diğer alanlarda olduğu gibi servis taşımacılığında da üyelerimizin sorunlarıyla ilgilenmeye devam edeceğiz. 

Yeni dönemin eğitim ve öğretim camiası ile ulaşım sektörüne hayırlı ve uğurlu gelmesi diler kazasız belasız bol bereketli kazançlı bir yıl olmasını temenni ederiz” diye konuştu.                                                                            
 Bahar Karakurt


Kaynak: Biga Doğuş Gazetesi