Biga Belediyesi Mevlid Kandilinde düzenleyeceği programla Serdar Tuncer’i Bigalı vatandaşlarla buluşturacak.
Şair - Yazar ve Tv Programcısı Serdar Tuncer, Mevlid Kandili Özel Programı kapsamında “En Sevgiliye” adlı konferansıyla 7 Ekim Cuma günü saat 20.30’da Atatürk Kültür Merkezi’nde olacak.
Konferansları, şiir dinletileri, kendine özgü sahne programlarıyla çalışmalarıyla tanınan Serdar Tuncer, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in (S.A.V) dünyaya teşrifleri dolayısıyla kutlanan Mevlid Kandili’nde Biga Belediyesi’nin düzenlediği konferansa konuşmacı olarak katılacak ve En Sevgili’yi anlatacak.
Konferansla ilgili bilgi veren ve tüm Bigalıları konferansa davet eden Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, “Biga Belediyesi olarak özellikle özel gün ve haftalarımızda değerli hemşehrilerimizi sosyal ve kültürel etkinlikler kapsamında birbirinden anlamlı ve güzel programlarla buluşturmaya gayret ediyoruz. Bu kapsamda 7 Ekim Cuma akşamı değerli şair ve yazarımız Serdar Tuncer’i sevenleriyle buluşturacağız. Rebiülevvel ayında kutladığımız Mevlid-i Şerif gecesi alemlere rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimizin dünyaya teşrif ettiği gecedir. Bu vesileyle En Sevgiliye adlı konferansımızla Mevlid Kandilini kutlayacağız. Bu güzel ve anlamlı konferansımıza tüm halkımızı davet ediyorum” açıklamasında bulundu.

 


Kaynak: Haber Merkezi