2023 Yılı Bütçesinin hayırlı olmasını dileyen MHP Biga İlçe Başkanı Salih Altınkaya, “2023 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunun hazırlanmasında katkı sağlayan herkese teşekkür ederim” dedi.
 
MHP Biga İlçe Başkanı Salih Altınkaya, 2023 yılı merkezi bütçesine ilişkin açıklamalarda bulundu.
Altınkaya, “2023 yılı Merkezi Bütçemiz Vatanımıza, Milletimize hayırlı uğurlu olsun. Ülkemiz ekonomisinin, spekülatif atakların hedefinde olduğu ve sistematik saldırılara uğradığı açıktır. Fiyatların yükselmesi, vatana ve millete yönelik ekonomik suikastlerle direk bağlantılıdır. Milletimiz bu badireleri de kesinlikle atlatacaktır.
Yaşananları fırsat görerek, fiyat artışlarını tehdit olarak kullanan kimler varsa, bunlara gereği yapılmalıdır. Stokçulara, karaborsacılara, göz açtırılmamalıdır. Fiyat etiketlerinde yapılan değişiklikler detaylarına bakılarak, ele alınmalı ve sıkıca denetlenmelidir.
Devletimizin ve Milletimizin, Lider Ülke Türkiye yolunda duruşunu bozmaya hiç kimsenin gücü yetmeyecektir. Devletimize güvenimiz tamdır.
Gelişmeleri anlık takip etmekte ve detayları hassasiyetle incelemekteyiz.
Bu vesile ile 2023 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunun hazırlanmasında katkı sağlayan herkese teşekkür eder, 2023 Yılı Bütçemizin, devletimize, milletimize, hayırlı ve uğurlu olmasını dileriz.” İfadelerini kullandı.

Emirhan Akıncı