10 ili etkisi alan depremzedelere gönderilmek üzere yardım kamyonları gönderen Doğanlar Holding, depremzedeler için yatak üretimine başladı.
 
Kahramanmaraş'ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüklerindeki deprem 10 ili vurdu. Afet bölgelerinde arama kurtarma çalışmaları sürerken deprem ölü ve yaralı sayısı kamuoyu ile paylaşılıyor. Kahramanmaraş, Adana, Gaziantep, Hatay, Malatya, Kilis, Osmaniye, Diyarbakır, Şanlıurfa ve Adıyaman'da büyük hasara neden olan depremde ölü sayısı 31 bini geçti.
 
Yaşanan depremden sağ kurtulan ve yaralılar için ülke genelinde yardım kampanyası başlatıldı. Doğanlar Holding, çalışanları, bayi ve tedarikçileri ile ortaklaşa başlattıkları yardımları günlerdir deprem bölgesine gönderiyor. Doğanlar Holding şimdi de depremzedelerin faydalanabilmesi için yatak üretimine başladı.
 
BİGA KAYMAKAMINDAN ZİYARET
Biga Kaymakamı Erdinç Dolu çadır ve konteynır kentlerde konaklayan depremzede vatandaşların yararlanması için ilk etapta 1000 adet yatak ve yorgan üretimi yapan Doğtaş Mobilya Fabrikasını ziyaret etti. Kaymakam Erdinç Dolu, Doğtaş Yönetim Kurulu Üyesi ve Biga Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Şadan Doğan’a ve Doğtaş ailesine yaptıkları yardımlardan dolayı teşekkür etti.