Biga Ticaret ve Sanayi Odası (Biga TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, Meclis Başkanı Melih Akyıl, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tevfik Başarır, Yönetim Kurulu Üyeleri Ergin Sezen, Hakan Akın ve Sedat Özer ile Genel Sekreter Mustafa Mutlu 28 Mart 2023 Salı günü saat 14.45’te S. S. Biga Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığına seçilen Mustafa Kurt’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
 
12 Şubat 2023 Pazar günü yapılan seçimli olağan genel kurulda S. S. Biga Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığına seçilen Mustafa Kurt ve yönetim kuruluna Biga TSO Başkanı Şadan Doğan ve beraberindeki TSO heyeti hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak Kurt’a ve çalışma arkadaşlarına üstlendikleri bu görevlerinin hayırlı olması dileklerini iletti.
 
Biga TSO heyetini, S. S. Biga Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’ne gelişlerinde Başkan Kurt ve yönetim kurulu üyeleri çok samimi bir şekilde karşıladı. Karşılıklı bilgi alış-verişinin ardından nazik ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyetini belirten Başkanı Kurt, Biga TSO Başkanı Doğan ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi.

Haber Merkezi