Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Çanakkale Şubesinin bahçesinde verilen iftar programına; Vali İlhami Aktaş ve eşi Songül Aktaş, AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Mustafa Biçen, AK Parti 27.Dönem Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu,  İl Emniyet Müdürü Selim Arıcı, İl Jandarma Komutanı J. Albay Sadi Akman, Sahil Güvenlik Batı Marmara Grup Komutanı SG. Yb. Ercan Oran,Çanakkale Jandarma Eğitim Merkez Komutanı J. Albay Ufuk Yetiş, AK Parti İl Başkanı Naim Makas, Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Çanakkale Şubesi Başkanı Gülşen Uz, protokol üyeleri, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, STK temsilcileri, aziz şehitlerimiz aileleri, kahraman gazilerimiz ve aileleri katıldı.

Kur’an-ı Kerim tilaveti ve edilen duaların ardından oruçlar açılırken iftar öncesinde masaları tek tek gezen Vali İlhami Aktaş ve eşi Songül Aktaş, programa katılan şehit ailelerimiz ve gazilerimiz ile bir süre görüşerek sohbet etti.

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Çanakkale Şubesi Başkanı Gülşen Uz, aziz şehitlerimiz aileleri ve kahraman gazilerimiz, iftar programına katılımlarından ve gösterdiği yakın ilgiden dolayı Vali İlhami Aktaş’a teşekkür ettiler.

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Çanakkale Şubesi, şehit aileleri ve gazilere yönelik anlamlı bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. 


Kaynak: Haber Merkezi