Biga Ticaret odası Meclis Başkanı Melih Akyıl’ın yönettiği Ağustos Ayı Meclis Toplantısında üyeler sosyal mesafe kuralına göre düzenlenmiş koltuklara aralıklı oturdular
 
Biga TSO Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan; 2020 yılı Temmuz ayı içerisinde Oda tarafından gerçekleştirilen çalışmalar ile önümüzdeki dönemde gerçekleştirilmesi planlanan faaliyetler ile ilgili bilgiler paylaştı.
 
Toplantının birinci gündem maddesi gereği Biga Ticaret ve Sanayi Odası’nın 2020 yılı Temmuz ayı gelir-gider durumu, ikinci gündem maddesinde ise hesapları inceleme komisyonunun raporu görüşüldü ve meclis üyeleri tarafından oy birliği ile kabul edildi.
 
Meclis Başkanı Melih Akyıl Giresun ve Karadeniz Bölgesi’nde yaşanan sel felaketi, Karadeniz’de bulunan doğalgaz keşfi, TEPAV’ın ekonomi verileri, TOBB’un açılan-kapanan şirket istatistikleri, coğrafi işaretlerin önemi, devlet destekli ticari alacak sigortasına getirilen değişiklikler ve COVID-19 tedbirleri hakkında bilgiler paylaştı. Akyıl, toplantının sonunda 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı.
 
Yasemin özdeş
 
 


Kaynak: Biganın Sesi