Ziyarete Biga TSO Başkanı Şadan Doğan, sigorta acenteleri Mümin Kahraman, Ahmet Yılmaz ve Bülent Canberk Tarhan ile TSO Muhasebe Memuru Adnan Demir katıldı.
 
Biga’nın ekonomik yapısı hakkında bilgiler veren Başkan Doğan, güvenlik ve ticaret arasındaki bağa dikkat çekerek, “Bir şehirde güvenlik olmazsa ticaret olmaz. Ticaret olmazsa üretim de olmaz. Aslında hepsi birbirinin parçası. Bunu en iyi başaran ilçelerden biri Biga’dır” dedi.
 
Biga TSO Başkanı Doğan yaptığı konuşmada, “Huzur ve güven için gece gündüz demeden görev yapan güvenlik güçlerimize teşekkür ediyoruz. Biga’da işadamlarımız, sivil toplum kuruluşlarımız, güvenlik güçlerimiz Biga’nın başarısı ve huzuru için çalışıyor. Biga üretim gücüyle, ticari yapısıyla ülkemizin gelişmekte olan bir bölgesi. İş dünyası olarak Biga’nın ve ülkemizin hedeflerine katkı sağlamak için her zaman tüm kurum ve kuruluşlarla işbirliği yapıyoruz” ifadelerine yer verdi.
 
Yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren ve nezaketlerinden dolayı teşekkür eden İlçe Emniyet Müdürü Özkan ise, “Güzel dileklerinizden ötürü teşekkür ediyorum. Biga gibi dinamik bir ilçede hizmet etmek çok güzel. Biga’nın başarılarına katkı sağlamaktan onur duyuyoruz. Daha güvenli bir Biga için tüm mesai arkadaşlarımızla gece gündüz demeden çalıştığımızdan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.
 
Yasemin özdeş
 


Kaynak: Biganın Sesi