Kaymakam Erdinç Dolu başkanlığında Kaymakamlık Makamı Toplantı Salonunda yapılan toplantıda, Biga’da yaşayan ve hak sahibi vatandaşların durumlarının yakından takip edildiği belirtildi.
 
Sosyal devlet anlayışı içerisinde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfın'dan hak sahiplerine gereken yardımların yapıldığını dile getiren Dolu, hak sahiplerinin tespitinde her türlü hassasiyetin gösterildiğini ifade etti.
 
Kaymakam Dolu, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'na yapılan tüm başvuru ve taleplerin değerlendirilerek sorunlara çözüm bulunulmasına çalışıldığını, devlet olarak hak sahibi vatandaşların ihtiyaçlarının giderilmesi için çalışmaların büyük bir titizlik ve hassasiyetle yürütüldüğünü kaydetti.
 
Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığının 2021 yılı içerisinde ilçe genelinde yürüttüğü çalışmaların değerlendirildiği toplantı, hak sahibi vatandaşların taleplerinin karara bağlanmasıyla son buldu.
 
Toplantıya Kaymakam Adayı Serhat BAĞCI İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Nermin ŞAHİN ve mütevelli heyeti katıldı.
 
CAHİT MAVİLİ
 


Kaynak: Biganın Sesi