Okullarda yapılan çalışmaların görüşüldüğü toplantıda 2020-2021 eğitim öğretim yılının değerlendirmesi ve 2021/2022 eğitim eğretim yılı yapılacakların planlaması değerlendirildi. Toplantının açış konuşmasında İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen “ Okul aile birliği okullarımızın, eğitimin bir paydaşıdır. Okullarımızın eksikliklerinin giderilmesinde, yapılacak projelerin belirlenmesinde ve uygulanmasında sizlerin çok büyük katkı ve destekleri var. Hepinize çok teşekkür ederim. Biga’da eğitimin akademik seviyesi çok iyi, bizler sizlerle bunu daha da iyi seviyeye çıkarma gayreti içerisindeyiz. Fikirleriniz, önerileriniz bizler ve okullarımız için önemli. Sizlerin bizlerin yanında olması, okullarımızı ziyaret etmesi, destek ve katkı sağlaması bizlere güç katmaktadır. Okullarımızda akademik başarının daha üst noktalara gelmesinde görüş ve önerileriniz çok fayda sağlamaktadır.” dedi.
 
Ayrıca SMA Tip 1 Hastası Ahmet Alp bebeğin  tedavi olabilmesi amacı ile oluşturulan kampanyaya destek olabilmek adına yapılacak çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.
 
 
 Toplantının sonunda okul aile birliği başkanları görüş ve önerilerini dile getirdiler.  Toplantı iyi dilek ve temennilerle sona erdi.
 Bir 4 kişi, oturan insanlar, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilirBir 1 kişi, oturuyor, ayakta ve iç mekan görseli olabilir
YASEMİN ÖZDEŞ
 


Kaynak: Biganın Sesi