Bir 5 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir
Deva Partisi Biga İlçe Başkanlığı oda ziyaretleri kapsamında; Biga Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığına seçilen Sait Tanur, Kahveciler Odası Başkanlığına seçilen İlhan Yavuz, Biga Lokantacılar ve Köfteciler Esnaf Odası Başkanı seçilen Erkan Özkan, Biga Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İbrahim Mutur’u ziyaret etti.
 
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Deva Partisi Biga İlçe Başkanı Hikmet Murat Türkkan, yeni seçilen odaların başkanlarını ve yönetim kurulu üyelerini tebrik etmek amacıyla bir dizi ziyaret gerçekleştirdiklerini söyledi. Türkkan yaptığı açıklamada: "Esnaf odalarımız önemli kurumların başında gelmektedir. Yapılacak yeni çalışmaları için şimdiden tüm başkanlarımıza başarılar ve kolaylıklar diliyorum. Deva Partisi olarak her zaman esnaflarımızın yanınızdayız ve hep yanında olacağız. Onlarla devamlı iç içe ve istişare halinde olarak sorunlarının çözümü konusunda işbirliği içerisinde olmak istiyoruz. DEVA Partisi olarak, toplumun her kesimini kucaklamak için yola çıktık. Bu derin ekonomik kriz sürecinde çok zor durumda kalan esnaf ve sanatkârlarımızın başkanlarıyla görüşüp, sorunları yerinde tespit ederek çözüm üretmek için ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. Esnafımızın sorunlarını genel merkezimize de aktararak çözüm için neler yapılabilir bunları tespit edeceğiz. Esnaf ve sanatkârlarımızın sorunları çok, çözüm için herkes katkı sunmalı diye düşünüyoruz. Katılımcı demokrasinin gereği her kesimin kapısını çalacağız, görüşlerini alacağız, çözüm önerilerini muhataplarıyla paylaşacağız. Tüm başkanlarımızla samimi bir görüşme gerçekleştirdik. Ziyaret ettiğimiz tüm oda başkanlarımıza ilgi ve ev sahiplikleri için teşekkür ediyorum. Hepsine ayrı ayrı hayırlı olsun dileklerimizi sunuyoruz." diyerek sözlerini tamamladı.
 Bir 8 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilirBir 11 kişi, oturan insanlar ve ayakta duran insanlar görseli olabilirBir 6 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilirBir 9 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir
MEHMET ÖZDEŞ
 
 


Kaynak: Biganın Sesi