Çanakkale İl Sağlık Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, Biga Devlet Hastanesi'nin kadrosunu güçlendirmeye devam ettiğine yer verilerek, “Uz. Dr. Ömer Durak, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden 31.07.1992 tarihinde mezun olmuş ve Uzmanlık eğitimini Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinde 28.11.1996 tarihinde tamamlamıştır. Şanlıurfa Birecik, Bilecik, Sakarya Devlet Hastanelerinde, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Toyotasa Acil Yardım ve Yenikent Devlet Hastanelerinde Göğüs hastalıkları uzmanı olarak ve idari kadrolarda çalışmıştır. Hekimimize, yeni görevinde başarılar dileriz” denildi.

Biga Devlet Hastanesi tarafından yapılan açıklamada,Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz Uzmanı Uz. Dr. Ömer DURAK
19.09.2022 tarihinde hastanemizde hasta kabulüne başladı.
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden 31.07.1992 tarihinde mezun olmuş ve Uzmanlık eğitimini Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinde 28.11.1996 tarihinde tamamlamıştır.
Şanlıurfa Birecik, Bilecik, Sakarya Devlet Hastanelerinde, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Toyotasa Acil Yardım ve Yenikent Devlet Hastanelerinde Göğüs hastalıkları uzmanı olarak ve idari kadrolarda çalışmıştır.
Hekimimize, yeni görevinde başarılar dileriz" ifadelerine yer verildi.
Emirhan Akıncı