Biga Ticaret ve Sanayi Odası heyeti 2022-2023 eğitim-öğretim yılının başlaması nedeniyle Biga Meslek Yüksek Okulu Müdürü Öğr. Gör. Ertuğrul Bilgücü’nü Ağaköy'de bulunan Prof. Dr. Ramazan Aydın Yerleşkesi'ndeki yeni okul binalarında ziyaret etti.
 
Biga Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, Meclis Başkanı Melih Akyıl, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sedat Çakır ve Yönetim Kurulu Üyesi Tevfik Başarır’ın katıldığı ziyarette , Biga MYO Öğr. Gör. Dalga Başarır’da hazır bulundu.
Biga TSO Başkanı Doğan ziyarette, TSO’nun faaliyetleri ve Biga ekonomisine ilişkin bilgiler vererek, Biga’daki yüksek öğrenim kurumlarının her geçen gün geliştiğini belirtti. Biga MYO Müdürü Öğr. Gör. Ertuğrul Bilgücü TSO heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti belirterek, iki kurum arasında bugüne kadar uyumlu bir çalışma ortamının mevcut olduğunu, bu verimli çalışma ortamının bundan sonra da devam etmesi temennisinde bulunuldu. Bilgücü, Biga TSO gibi Biga Meslek Yüksek Okulu’nun da Biga’nın gelişimi için vazgeçilmez öneme sahip kurumlardan biri olduğunu belirterek, Biga’da bulunan tüm kurum ve kuruluşlarla olduğu gibi TSO ile de her türlü iş birliğine hazır olduklarını ifade etti. Bilgücü ayrıca, yeni hizmet binasının tüm Biga ve bölge için hayırlı ve yararlı olmasını dileyerek TSO yönetimine çalışmalarında başarılar diledi. Biga TSO Başkanı Doğan da yüksek öğrenim kurumlarını her platformda desteklemeye devam edeceklerini belirterek, MYO’nun tüm akademik personeline çalışmalarında başarılar diledi.
Haber Merkezi