AK Parti Biga İlçe Başkanı Nihat Borazan, önderliğinde dur durak bilmeden çalışan AK Parti Biga İlçe Teşkilatı bir hafta içerisinde 14 farklı köy ziyareti gerçekleştirerek vatandaşlar ile bir araya geldi.
AK Parti Biga İlçe Başkanı Nihat Borazan,İl Genel Meclis Üyeleri Bülent Korkmaz, Saim Yılmaz,İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri,Kadın ve Gençlik Kolları kademeleride tam kadro sahada çalışıyor. Ziyaretlerin amacı olarak köylerde vatandaşlar ile bir araya gelinerek sohbet etmek,sorun ve taleplerin dinlenmesi öne çıkıyor.
Gündüz ve Gece olmak üzere iki farklı şekilde gerçekleşen ziyaretlerde kadın kolları köyde evlere;ana kademe ve gençlik kolları da köy kahvelerine ziyaretler gerçekleştiriyor. Başkan Nihat Borazan’ın koordinasyonunda gerçekleşen ziyaretlere Başkan Borazan’da bizzat katılıp vatandaşları dinliyor.
Ziyaretler hakkında açıklamalarda bulunan AK Parti Biga İlçe Başkanı Nihat Borazan şunları söyledi:
 “AK Parti teşkilatları olarak 20 yıldır insan öncelikli bir politikamız oldu. Her zaman köylerde olmayı hemşehrilerimizi dinlemeyi görev biliyoruz. İnsanı Yaşat ki Devlet Yaşasın düsturuyla çalışıyoruz. Daha önce Ramazan ayı içerisinde 75 farklı olmak üzere 84 köyümüze ziyaret gerçekleştirmiştik. Şimdi yeniden komple tüm köylerimizi ziyaret edeceğimiz plan ve programımızı oluşturduk.
Sadece ilk 5 gün içerisinde 14 farklı köyümüze gittik. İl Genel Meclis Üyelerimiz Bülent Korkmaz, Saim Yılmaz, İlçe Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Kadın Kolları ve Gençlik Kollarımız hep birlikte sahada olmaya gayret ediyoruz.
 
Gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerimizde hemşehrilerimiz ile sohbet ediyoruz. Gittiğimiz köyün sorunlarını, eksiklerini yerinde onlarla birlikte görüyoruz. Talep ve önerilerini dinliyoruz. Halkımıza fayda sağlayacak hizmeti yapmak için gayret gösteriyoruz. Hemşehrilerimiz de bu bağlamda memnun oluyor, bizlerde köylere gittiğimizde onların memnuniyetini fazlasıyla görüyoruz. Bu hafta itibariyle ziyaretlerimize hız kesmeden devam edeceğiz. Büyük bir özveriyle her akşam ara vermeden çalışan teşkilatıma teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Haber Merkezi