Biga Kaymakamı Erdinç Dolu lise ve ortaokul müdürleri ile kahvaltıda bir araya geldi.

Biga Kaymakamı Erdinç Dolu, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen kahvaltılı toplantıda eğitim camiasıyla buluştu.
 
Kaymakam Dolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen ile birlikte Yükseköğretim Kurumları Sınavı ve Liselere Giriş Sınavının sonuçlarının açıklanmasının ardından Biga’da  bulunan ortaokul ve lise müdürleri ile değerlendirme yapmak üzere kahvaltıda bir araya geldi.
 
“ONURE EDECEK BİR ARTIŞ, BİR BAŞARI VAR”
 
Kaymakam Erdinç Dolu yaptığı konuşmada; "Hem yüksek öğretim sınavları açıklandı hem LGS'ler açıklandı. Sonuçlarda önceki yıllara göre bizi de mutlu edecek, onure edecek bir artış, bir başarı var. Bu başarıya ulaşmakta en büyük rol sizlere ait. Emeği geçen idarecilerimize ve öğretmenlerimize yürekten teşekkür ediyorum. Biga Akademik Başarıyı Arttırma Projemizin 2023-2024 eğitim öğretim yılında da geliştirilerek devam edecektir. Bunun için ilgili şube müdürlerimiz çalışmalarına başladı." dedi.
 
Toplantı sonunda Kaymakamı Erdinç Dolu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen ve okul müdürleri hatıra fotoğrafı çektirdiler.
 
 Gökçe Akkoç

 
 

 
 

 
 
 
 


Kaynak: Biganın Sesi