Biga Kaymakamı Erdinç Dolu, ilçede görevine başlamasının ardından sosyal sorumluluk farkındalığı oluşturarak ilçe genelinde vatandaşları ziyaretine devam ediyor. 'Bizimle Yalnız Değilsin' Projesi kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan BİLEN, Gümüşçay Okul Müdürü Özgür AYGÖR ve Kaymakam Adayı Deniz YILDIRIM ile birlikte ilkokul öğrencisi Ali Mert'in yeni yaşını kutlayan Kaymakam Dolu’nun ziyareti ise herkesi mutlu etti.
 
Devletin her zaman vatandaşların yanında olduğunu ifade ederek yetim ve öksüz çocuklara ilginin göstermeye devam edeceklerini ifade eden Kaymakam Dolu, "Yetimin başını okşamanın ne kadar değerli olduğunu bilen bir milletiz. Yapılacak küçük dokunuşlarla öksüz ve yetim çocuklarımızın her zaman yanında olup, onları desteklemeye devam edeceğiz ve bu çocuklarımızı her zaman gözeteceğiz. Yeni bir tomurcuk ancak iyi bir bakımla yeşerir. Bizlerde her bir çocuğumuzun tomurcuklanmasında katkılarımızı sürdüreceğiz" dedi.
 Bir 6 kişi, oturan insanlar ve ayakta duran insanlar görseli olabilirBir 4 kişi, oturan insanlar, ayakta duran insanlar, ayakkabı ve iç mekan görseli olabilirBir 3 kişi, oturan insanlar, ayakta duran insanlar, takım elbise ve iç mekan görseli olabilirBir 4 kişi, oturan insanlar, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir
Mehmet özdeş
 


Kaynak: Biganın Sesi