AK Parti Biga İlçe Başkanı Nihat Borazan önderliğinde çalışan AK Parti Biga Teşkilatı Biga’daki tüm mahalleleri düzenli olarak ziyaret ederek mahalle teşkilatları ile bir araya geldi.
 
İlçe yönetim kurulu üyeleriyle birlikte sahada çalışmalarına hız katan Başkan Nihat Borazan; Sakarya Mahallesi, Hamdibey Mahallesi, Çavuşköy Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Yeniceköy Mahallesi, Şirintepe Mahallesi, Gazikemal Mahallesi, Turan Mahallesi ve İstiklal Mahallesi’nde mahalle başkanları ve mahalledeki teşkilat mensupları ile görüştü.
 
Teşkilatlanma çalışmalarının önemini hatırlatan Başkan Nihat Borazan gerçekleştirdiği ziyaretler için şu açıklamayı yaptı:
 
“Göreve geldiğimiz günden bu güne kadar en çok önem verdiğimiz mahalle teşkilatlarımızın her birini ayrı ayrı mahallelerimizde ziyaret ettik. Gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerimizde hem mahallemizdeki teşkilat çalışmalarımızı değerlendirdik hem de mahallemizdeki teşkilat mensuplarımız ile sohbet ettik. Bu şekilde mahalle ziyaretlerimizi belirli periyotlarla sık sık yapacağız. Biga teşkilatımızın bel kemiği fedakarlık ve gayretleriyle Ak Partimizin yılmaz neferleri mahalle başkanlarımıza ve görev alan yönetim kurulu üyelerine misafirperverlikleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.”
 Bir 11 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilirBir 15 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilirBir 11 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilirBir 11 kişi, ayakta duran insanlar ve oturan insanlar görseli olabilir
Yasemin özdeş
 


Kaynak: Biganın Sesi