Hamdibey Ortaokulu Öğrencisi Rana Evla Gür Tarım ve Orman Bakanlığı Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğünün düzenlediği Resim Yarışmasında birinci seçildi.
 
Hamdibey Ortaokulu Öğrencisi Rana Evla Gür, Tarım ve Orman Bakanlığı Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğünün 2023 yılı 22 Mart Dünya Su Günü kutlamaları çerçevesinde  "Ortaklıklar ve İşbirliği Yoluyla Değişimi Hızlandırmak" temasına ilişkin düzenlenen Ortaokulların 7. ve 8.sınıf öğrencileri arasında Bölge Müdürlüğünce tertiplenen resim ve kompozisyon yarışmasında Resim dalında Birinci seçildi.
 
İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen, Tarım ve Orman Bakanlığı Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğünün düzenlediği Resim Yarışmasında birinci seçilen Hamdibey Ortaokulu Öğrencisi Rana Evla Gür'ü, Hamdibey Ortaokulu Müdürü Emin Nail Şevik, Müdür Yardımcısı Gülay Erdoğan ve Görsel Sanatlar Öğretmeni Tuba Sözer'i makamında ağırladı.
 
Hamdibey Ortaokulu Müdürü Emin Nail Şevik , “Tarım ve Orman Bakanlığı Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğünün 22 Mart Dünya Su Günü kutlamaları çerçevesinde "Ortaklıklar ve İşbirliği Yoluyla Değişimi Hızlandırmak "temasıyla düzenlenen resim yarışmasında okulumuz öğrencisi Rana Evla Gür birinci olmuştur. Öğrencimizi, ailesini ve görsel sanatlar öğretmenimiz Tuğba Sözer i kutluyoruz...” ifadelerini kullandı.
 
İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen, Hamdibey Ortaokulu öğrencisi Rana Evla Gür, idareci ve öğretmenlerini tebrik ederek, teşekkür belgesi takdim etti.
 
 
Gökçe Akkoç