Omurilik problemi nedeniyle acil bir ameliyat geçirecek olan Laçin, bu süreçte planlanmış olan oyunlarını iptal etti. Bu gün Pamukkale'de gerçekleştireceği tek kişilik oyunun yanı sıra, 7 Mart'ta İzmir ve 8 Mart'ta Bodrum'da sahnelemeyi planladığı oyunlar da bu kapsamda iptal edildi.

Laçin, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, acil omurilik sorunu nedeniyle ameliyat olacağını duyurdu ve şu anda telefonla ulaşılamayacağını, ancak duaların ve iyi dileklerin kendisi için önemli olduğunu belirtti. Yoğun ilgi ve desteğe teşekkür eden oyuncu, tedavi sürecinde anlayış beklediğini dile getirdi.

''YÜRÜMEM DAHİ YASAKLANDI...''

Oyunlarını iptal etmek zorunda kalan Laçin, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

"Kul kurar kader gülermiş. Bu akşam şahane bir organizasyon için Pamukkale'de tek kişilik oyunumu oynayacaktım. Ardından 7 Mart İzmir ve 8 Mart Bodrum sahnesini yine "Hayal Satıcısı" oyunumla açacaktım. 

Acilen ortaya çıkan ve ne yazık ki benim için ciddi tehlike arz eden ve an itibari ile yürümemin dahi yasaklandığı bir omurilik sorunum nedeni ile çok acil ameliyata girmek zorundayım. 

E bunca yük ve baskı elbet kendini bedende de baskı olarak gösterecekti, ne yaşarsak bedende hastalık olarak karşımıza çıkıyor. Tüm seyircilerden çok çok özür diliyorum. İyi günlerde görüşmek üzere, o güne kadar dualarınızı beklerim. Sevgiler, saygılar"

 

 


Kaynak: Haber Merkezi