YUKARI İNOVA KÖY HAYRINA YAKLAŞIK ÜÇ BİN KIŞI KATILDI

YUKARI İNOVA KÖY HAYRINA YAKLAŞIK ÜÇ BİN KIŞI KATILDI

ENGELSİZ EĞİTİM KISA FİLM YARIŞMASINDA DERECEYE  GİRENLERE ÖDÜLLER VERİLDİ

ENGELSİZ EĞİTİM KISA FİLM YARIŞMASINDA DERECEYE GİRENLERE ÖDÜLLER VERİLDİ

MALİ MÜŞAVİR DOĞAN GÜRŞEN “ÇANAKKALE SERBEST  MUHASEBE S.M.M. M.O YÖNETİM ADAYIYIZ”

MALİ MÜŞAVİR DOĞAN GÜRŞEN “ÇANAKKALE SERBEST MUHASEBE S.M.M. M.O YÖNETİM ADAYIYIZ”

MEHMET EMİR ÇAKIR SÜNNET OLARAK ERKEKLİĞE İLK ADIMINI ATTI

MEHMET EMİR ÇAKIR SÜNNET OLARAK ERKEKLİĞE İLK ADIMINI ATTI

Antik kente ziyaretçi akını

Antik kente ziyaretçi akını

3 NOLU BİGA KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ KOOPERATİFİ GENEL KURULU YAPILDI

  • Haber :
  • Sınırlı sorumlu 3 Nolu Biga Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Mali Genel Kurulu, Çevre ve Şehircilik Bakanlık temsilcileri; Ferhat Yavuz, Haydar Özdem ve Kooperatif Muhasebecisi İbrahim Ay nezaretinde TSO toplantı salonunda yapıldı.
    Toplantı MHP İlçe Başkanı Saadettin Saat, Esnaf Odası Başkanı İbrahim Mutur, Marmara Bölgesi Kooperatifler Birliği başkanı Fahri Tuğral ve Kooperatif üyelerinin katılımı ile yapıldı. Genel Kurul açılış ve yoklama sonrası Divan heyeti oluşturuldu. Divan Başkanlığına Mehmet Kiraz, Başkan Yardımcısı Fuat Öksüz, Kâtip üye Önder Öztekin’in yaptığı genel kurul saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasından sonra yönetim ve denetim kurulu raporları, Kooperatif Muhasebecisi İbrahim Ay okudu. Oya sunuldu ve oy birliği ile kabul edildi. Bilanço ve gelir tablosu okundu ve görüşüldü kabul edildi. Yönetim kurulu üyelerine görev süresince verilecek huzur hakları görüşüldü. Başkana ayda 2.000 TL, Başkan yardımcılarına 500 TL verilmesi oya sunuldu, oy çokluğu ile kabul edildi. Kooperatif üyelerinden aidatlarını zamanında ödemeyenlere %2 faiz uygulanması kararı alındı. 2019 Yılı tahmini bütçe görüşüldü ve kabul edildi. Dilek ve temenniler ile genel kurul noktalandı.
    S.S 3 Nolu Biga Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Dürgel yaptığı konuşmasında; “3 Nolu Sanayi Sitesi için yaptığımız gelişmeler sonunda bizlere destek verenlere teşekkür ediyorum. Sanayi yeri olarak Biga’nın Savaştepe Köyü yakınlarındaki tepenin bir adım öne çıktığını göstermektedir” dedi. Şehir plancısı Harun Algül yaptığı sunumunda; “bu Savaştepe’deki yerin ve iş yerlerinin 350 Metrekare içerisinde 250’şer metre kare kapalı dükkân olacağını dile getirerek dükkânlar kademe kademe olması nedeniyle fazla bir harcama olmayacağını dile getirdi. Seçimlerin olmadığı genel kurulda Başkan Bülent Dülger, yardımcılar Tuncay Yaşar, Emin Tay, yönetim kurulu üyeleri; Mesut Koyuncu, Hasan Dedeoğlu, Hüseyin Torpil, Cahit Tüngür ve Nurettin Yılmaz Genel kurulu sonrası yaptıkları açıklamalarda; “bugün ki mali genel kurulumuza katılan tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz” dediler.
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz