YUKARI İNOVA KÖY HAYRINA YAKLAŞIK ÜÇ BİN KIŞI KATILDI

YUKARI İNOVA KÖY HAYRINA YAKLAŞIK ÜÇ BİN KIŞI KATILDI

ENGELSİZ EĞİTİM KISA FİLM YARIŞMASINDA DERECEYE GİRENLERE ÖDÜLLER VERİLDİ

ENGELSİZ EĞİTİM KISA FİLM YARIŞMASINDA DERECEYE GİRENLERE ÖDÜLLER VERİLDİ

MALİ MÜŞAVİR DOĞAN GÜRŞEN “ÇANAKKALE SERBEST MUHASEBE S.M.M. M.O YÖNETİM ADAYIYIZ”

MALİ MÜŞAVİR DOĞAN GÜRŞEN “ÇANAKKALE SERBEST MUHASEBE S.M.M. M.O YÖNETİM ADAYIYIZ”

MEHMET EMİR ÇAKIR SÜNNET OLARAK ERKEKLİĞE İLK ADIMINI ATTI

MEHMET EMİR ÇAKIR SÜNNET OLARAK ERKEKLİĞE İLK ADIMINI ATTI

Antik kente ziyaretçi akını

Antik kente ziyaretçi akını

BİGA BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ BAŞARILI ÖĞRENCİLERE BİSİKLET DAĞITTI

 • Haber :
 • Biga Beşiktaş Taraftarlar Derneği yönetim kurulu başkanı Yılmaz Adalı, yönetim kurulu üyeleri; Serkan Özkan, Melih Gündüz, Ümit Alşan, Gökhan Temiz, Hasan Öztürk’ten Beşiktaş Kulübünün kuruluşunun 106.yılı münasebeti ile Biga belde ve köylerindeki ilkokullar arası resim yarışmalarında dereceye giren öğrencilere bisiklet ve Beşiktaş forması dağıtıldı.
  Biga Beşiktaşlılar Derneği’nde düzenlenen törene; Biga Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Belediye Başkan adayı İsmail Işık, Biga İlçe Milli Eğitim şube müdürü Duygu Çevirgen Uzun, Millet İttifakı belediye meclis üyeleri, Biga Beşiktaşlar Derneği geçmiş dönem Biga’da başkanlık yapan Ersin Baykal, Süleyman Karaca, Biga Spor Kulüp başkanı Mustafa Durak, Ada Spor Kulüp başkanı Muharrem Korkmaz ve bisiklet alacak olan öğrencilerin öğretmen ve velileri hazır bulundular. Tören Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasından sonra Biga Beşiktaş Derneği başkanı Yılmaz Adalı yaptığı konuşmasında şunları söyledi;
  “ Çok değerli misafirlerimiz… İlk Türk spor kulübümüz olan Beşiktaş’ımızın 116. kuruluş yıldönümü vesilesi ile düzenlediğimiz “Biga İlkokullar arası 2. Resim Yarışması” ödül töreni etkinliğimize hoş geldiniz, şeref verdiniz.
  Bu sene ikincisini düzenliyor olduğumuz resim yarışmamızın ödül töreni için bir araya gelmiş bulunmaktayız. Spor ve sanatla iç içe yaşayan ve bu değerler ile disipline olmuş çocuklarımızın medeniyetimizi daha ileri seviyelere taşıyacağına inanıyoruz. Bu sebeple hem sporu hem de sanatı özendiren etkinliğe geleceğimizi inşa etme noktasında bir sivil toplum kuruluşu olarak üzerimize düşen görevi yerine getirmeye çalışıyoruz.Onursal başkanımız Süleyman Seba’nın dediği gibi “İyi bir insan olmadan iyi bir Beşiktaşlı olunmaz!” Bizler de bu düşüncelerden hareketle geçtiğimiz sene ilkini gerçekleştirdiğimiz resim yarışmamızı geleneksel bir organizasyona dönüştürmek istiyoruz. Geçtiğimiz sene dereceye giren 10 öğrencimize ödüllerini takdim ettik; bu sene de 11 öğrencimize huzurlarınızda hediyelerini sunacağız.
  Yarışmaya katılan tüm öğrencilerimize teşekkür eder, dereceye giren kardeşlerimi tebrik eder ve başarılarının devamını dilerim.
  Siz değerli misafirlerimize de katılımlarınızdan ötürü Biga Beşiktaşlılar Derneğimiz yönetim kurulu adına teşekkürlerimi ve saygılarımı sunarım.
Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz