“TURİZM HAFTASINA ÖZEL SERGİ”

“TURİZM HAFTASINA ÖZEL SERGİ”

AK PARTİ GRUP BAŞKANVEKİLİ TURAN ADAYLAR VE BAŞKANLAR İLE BİR ARAYA GELDİ

AK PARTİ GRUP BAŞKANVEKİLİ TURAN ADAYLAR VE BAŞKANLAR İLE BİR ARAYA GELDİ

Çanakkale’deki Kahramanlar 100 Yıl Sonra Gün Yüzüne Çıktı

Çanakkale’deki Kahramanlar 100 Yıl Sonra Gün Yüzüne Çıktı

Serbest Dalış Havuz Kulüplerarası Ve Bireysel Türkiye Şampiyonası

Serbest Dalış Havuz Kulüplerarası Ve Bireysel Türkiye Şampiyonası

“TURİZM HAFTASINDA MUHTEŞEM KONSER”

“TURİZM HAFTASINDA MUHTEŞEM KONSER”

Biga Organize Sanayi Bölgesi Yönetimi Biga Meslek Yüksekokulunu Ziyaret Etti

 • Haber :
 • Biga Organize Sanayi Bölgesi (Biga OSB) Başkan Vekili Mehmet EROĞLU ve Bölge Müdürü Orhan KAPLAN Biga Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr. Gör. Ertuğrul BİLGÜCÜ’yü 16 Nisan 2019 Salı günü makamında ziyaret etmişlerdir.
  Biga Meslek Yüksekokulunda bulunmaktan duydukları memnuniyeti dile getiren Biga OSB Başkan Vekili Mehmet EROĞLU; “Kurumlarımız arasında uygulanması planlanan İşbaşı Eğitim Programı ve 3+1 Eğitim modeli ile Biga OSB firmaları başta olmak üzere bölgenin kalifiye eleman talepleri önemli ölçüde karşılanmış olacaktır. Bizler, eğitim kalitesinin artırılarak öğrencilerin istihdama yönelik yetiştirilmeleri ve iş bulmalarına katkı sağlayacak her türlü projeye destek sunmaya hazırız.” demiştir.
  Gerçekleşen ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Biga Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr. Gör. Ertuğrul BİLGÜCÜ; ”Meslek Yüksekokulumuz, Biga OSB ve İŞKUR arasında mezunlarıımıza yönelik işbaşı eğitim programının uygulanması ile Okulumuz Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Elektrik ve Makine programlarında 3+1 eğitim modeline geçilmesi konularında verdikleri destekler için Biga OSB yönetimine teşekkür ediyoruz. Sahip oldukları potansiyel, deneyim ve fikirleri ile Biga OSB yönetimi, sanayileşme sürecini yaşamakta olan Biga’mız için de önemli bir değerdir.” demiştir.Toplantıda ayrıca; 22-26 Nisan 2019 tarihleri arasında Meslek Yüksekokulu öğrencilerinin Biga OSB firmalarına teknik gezi düzenlemeleri ve Biga OSB yöneticilerinin 29 Nisan 2019 Pazartesi günü Meslek Yüksekokulunda düzenlenecek olan Kariyer Günlerine konuşmacı olarak katılmaları konularında görüş alışverişinde bulunulmuştır.
  Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarete; Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcıları Öğr. Gör. Bahaddin ZAYİM, Öğr. Gör. Muradiye ÖZEL ÖDÜL, Muhasebe ve Vergi Bölümü Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Seda YAVUZASLAN SÖYLEMEZ, Makine ve Metal Teknolojileri Bölüm Başkanı Öğr. Gör. İsmail HACIKURU, Elektrik ve Enerji Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Selin GÜREMEN ile Meslek Yüksekokulu Sekreter Vekili Basri ÇORAK’da katılmışlardır.
Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz