SEPİCİ; “AK PARTİ DE GÖREVLER HALKA VE HAKKA HİZMET İÇİN VERİLİR”

SEPİCİ; “AK PARTİ DE GÖREVLER HALKA VE HAKKA HİZMET İÇİN VERİLİR”

GÖLETTE KORKUTAN KEŞİF…

GÖLETTE KORKUTAN KEŞİF…

7. ÇANAKKALE BİENALİ BAŞLADI

7. ÇANAKKALE BİENALİ BAŞLADI

150 YILLIK SERÜVEN FOTOĞRAF SERGİSİ AÇILDI

150 YILLIK SERÜVEN FOTOĞRAF SERGİSİ AÇILDI

BİGA ZAHİRECİLER YAPI KOOPERATİFİ’NİN GENEL KURULU YAPILDI

BİGA ZAHİRECİLER YAPI KOOPERATİFİ’NİN GENEL KURULU YAPILDI

ÇANAKKALE TİCARET BORSASI EZİNE’DE RESMİ ZİYARETLER GERÇEKLEŞTİRDİ

 • Haber :
 • Çanakkale Ticaret Borsası Heyeti 20.05.2019 tarihinde Ezine’de bir takım resmi ziyaretler gerçekleştirdi.
  Söz konusu ziyaretlere, Meclis Başkanı Abdullah Deniz, Meclis Üyesi Ruhi Badem, Genel Sekreter Sevcan Elver ve Ezine İrtibat Bürosu Sorumlusu Deniz Gezer katılım sağladı.
  Borsa Heyeti tarafından, Geyikli Belediye Başkanı Sn.Mevlüt Oruçoğlu, Ezine Kaymakamı Sn.Ali İkram Tuna, Ezine Belediye Başkanı Sn.Güray Yüksel’e ziyaretler gerçekleştirildi.
  ÇTB HEYETİ GEYİKLİ BELEDİYE BAŞKANI MEVLÜT ORUÇOĞLU’NU ZİYARET ETTİ
  Çanakkale Ticaret Borsası Meclis Başkanı Abdullah Deniz, Meclis Üyesi Ruhi Badem, Genel Sekreter Sevcan Elver ve Ezine İrtibat Bürosu Sorumlusu Deniz Gezer’den oluşan ÇTB Heyeti, Geyikli Belediye Başkanı Sn. Mevlüt Oruçoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
  Ziyarette Borsa Heyetini, Geyikli Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu, Belediye Meclis Üyesi ve Borsamız Üyesi Hakkı Aker misafir ettiler.
  Borsa Meclis Başkanı ve beraberindeki heyet tarafından, 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşen seçimlerde Geyikli Halkının teveccühü ve desteğini alarak Geyikli Belediye Başkanı olarak seçilen Sayın Mevlüt Oruçoğlu tebrik edildi.
  Ülke ekonomisi ve Geyikli ve Ezine iş dünyası hakkında görüşmelerin yapıldığı ziyarette Geyikli Belediyesinin Termal su, doğalgaz, sahil yolları, sağlık ocağı, zeytinlikler için kapalı devre sulama sistemi projesi başta olmak üzere ve kısa ve orta vadeli dönemde Geyiklinin gelişmesine katkı sağlamak üzere hayata gerçekleştirmesi düşünülen projeler ve yatırım planları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.Başkan Abdullah Deniz Çanakkale Ticaret Borsası olarak bölgemizin gelişimine katkı sağlayacak her türlü çalışmaya destek vereceklerini belirtti.
  Geyikli Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Çanakkale Ticaret Borsası heyetine teşekkürlerini iletti.
  ÇTB HEYETİ EZİNE KAYMAKAMI ALİ İKRAM TUNA’YI ZİYARET ETTİ
  Çanakkale Ticaret Borsası Meclis Başkanı Abdullah Deniz, Meclis Üyesi Ruhi Badem, Genel Sekreter Sevcan Elver’den oluşan ÇTB Heyeti, Ezine Kaymakamı Ali İkram Tuna’yı makamında ziyaret etti.Ziyarette Meclis Başkanı Abdullah Deniz “Çanakkale Ticaret Borsası olarak Ezine’yi önemsediklerini Ezine’li borsa üyelerinin sorunları ve çözüm önerileri noktasında Ticaret Borsası olarak her zaman destek olmaya çalıştıklarını ifade etti.Abdullah Deniz devamla “ Sayın Kaymakamım Çanakkale Ticaret Borsası olarak ana misyonumuz ekonomimizin büyümesi ve üyelerimizin rekabet güçlerinin artırılması, ülkemizin iş ve yatırım ortamının iyileştirilmesidir. 2023 hedeflerimize çok önemli katkı sağlayacağına inandığımız Ezine Gıda İhtisas OSB’yi bu anlamda çok önemsiyoruz. Bölgemizin öncelikli sektörleri arasında yer alan; süt ve süt ürünleri ile zeytin ve zeytinyağı başta olmak üzere, gıda ürünleri üretiminde faaliyet gösteren işletmelerimiz, Gıda İhtisas OSB’nin kurulmasıyla birlikte; kümelenme modeli oluşturmaları ve marka değerlerini arttırarak AB ile rekabet edebilecek standartlara ulaşmaları sağlanacaktır. Ezine Gıda İhtisas OSB’nin hizmete girmesiyle birlikte İldeki istihdam oranında önemli artış ve kalıcı iş imkânı sağlanacaktır. Kısa vadede sağlanacak istihdamla beraber bölgemizin sürdürülebilir kalkınma hedeflerine ivme kazandıracağına, Uzun vadede yerli ve yabancı yatırımcıyı bölgeye çekerek yeni katma değerler yaratacağına inanıyoruz.
  Bu proje bir Çanakkale projesi olmaktan öte Türkiye’nin bir projesidir. Proje hayata geçtiğinde bölge üreticileri ile sanayicilerinin önlerinin açacak ve marka değerlerinin de katlanarak büyüyeceği düşüncesindeyiz. Çanakkale Ticaret Borsası olarak Ezine Gıda ihtisas OSB ile ilgili yapılan tüm çalışmalarda öncelikle değerli Vekillerimiz başta olmak üzere, Sayın Valimize, siz değerli Kaymakamımıza, ve OSB’nin Yönetim Kurulunda yer alan, elini taşın altına koyan herkese çok teşekkür ediyoruz.”dedi.
  Başkan Abdullah Deniz Ezine Gıda İhtisas OSB ile Çanakkale tarımına sağlamış olduğu değerli katkılar adına Kaymakam Ali İkram Tuna’ya plaket takdiminde bulundu.Ezine Kaymakamı Sn.Ali İkram Tuna ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Çanakkale Ticaret Borsası heyetine teşekkürlerini iletti.
  ÇTB HEYETİ EZİNE BELEDİYE BAŞKANI GÜRAY YÜKSEL’İ ZİYARET ETTİ
  Çanakkale Ticaret Borsası Meclis Başkanı Abdullah Deniz, Meclis Üyesi Ruhi Badem, Genel Sekreter Sevcan Elver’den oluşan ÇTB Heyeti, Ezine Belediye Başkanı Sn. Güray Yüksel’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
  Borsa Heyetini Belediye Başkanı Güray Yüksel ve Meclis Üyeleri karşıladılar.
  Ziyarette Başkan Abdullah Deniz “Sayın Belediye Başkanım, Ezine Halkının teveccühü ve desteğini alarak Ezine Belediye Başkanı olarak seçilmenizden dolayı sizi ve değerli ekibinizi kutluyoruz. Ekibiniz ile birlikte Ezine’de güzel bir belediyecilik örneği ortaya koyacağınıza yürekten inanıyoruz. Çanakkale Ticaret Borsası olarak Ezine’mizin gelişimine katkı sağlayacak her türlü çalışmada sizlere imkânlarımız ölçüsünde ve vizyonumuz doğrultusunda destek vermeye hazırız” dedi.Ülke ekonomisi ve Ezine iş dünyası hakkında görüşmelerin yapıldığı ziyarette Ezine Belediyesinin kısa ve orta vadeli dönemde ilçenin gelişmesine katkı sağlamak üzere hayata gerçekleştirmesi düşünülen projeler ve yatırım planları hakkında görüşüldü.
  Gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanı Güray Yüksel nazik ziyaretlerinden dolayı Çanakkale Ticaret Borsası heyetine teşekkür etti.
Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz