BASİT ÖNLEMLER İLE ÇOCUKLARI HASTALIKLARDAN KORUMAK MÜMKÜN

BASİT ÖNLEMLER İLE ÇOCUKLARI HASTALIKLARDAN KORUMAK MÜMKÜN

MÜDÜR SATILMIŞ “BU YIL 13,5 KM SSB YOL YAPILDI”

MÜDÜR SATILMIŞ “BU YIL 13,5 KM SSB YOL YAPILDI”

ÇANAKKALE’DE SAĞLIK ALANINDA BİR İLK DAHA…

ÇANAKKALE’DE SAĞLIK ALANINDA BİR İLK DAHA…

BİGASPOR’A MAÇ KAHVALTISI BİGASPOR YÖNETİMİNDEN

BİGASPOR’A MAÇ KAHVALTISI BİGASPOR YÖNETİMİNDEN

EZİNELİ MUHTARLAR BİGA MUHTARLAR DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ

EZİNELİ MUHTARLAR BİGA MUHTARLAR DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ

“DEĞERLERLE YÖNETMEK” SEMİNERİNE BÜYÜK İLGİ

 • Haber :
 • Biga TSO Girişimci Geliştirme Merkezi kapılarını Türkiye’nin önde gelen isimlerinden İzgören Akademi’nin kurucusu Yazar ve Eğitimci Ahmet Şerif İzgören’in “Değerlerle Yönetmek” Konferansı ile açtı.
  Biga Ticaret ve Sanayi Odası (Biga TSO) tarafından, üyelerine işlerini geliştirecek faaliyetler ve mesleki, kurumsal ve kişisel gelişimlerine katkı sağlayacak eğitimler kapsamında stratejik yönetim becerilerinin pekiştirilmesi, iş performanslarının artırılması ile verimlilik konusundaki yetkinliklerini artırmaya yönelik olarak Ahmet Şerif İzgören’in sunumuyla 03 Kasım 2021 Çarşamba günü saat 19.30’da “Değerlerle Yönetmek” semineri düzenlendi. Biga Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi’nde Meclis Başkan Yardımcısı Jale Kırbaş’ın açılış konuşması ile başlayan ve yaklaşık iki saat süren eğitim seminerine çok sayıda oda üyelerinin yanısıra öğrenciler ve basın mensupları da yoğun ilgi gösterdi.
  Biga TSO’nun üyeleri için oldukça faydalı işlere imza attığına tanıklık ettiğini söyleyen Ahmet Şerif İzgören, ilgiyle izlenen sunumunda katılımcılara, kurumsallaşmanın sağlanması için gerekli olan kavramları anlatarak, kurum kültürünün öneminin altını çizdi. İzgören; gelecek planlaması, etkili iletişim ve bilgiye yatırım yapmanın başarılı bir iş hayatının mutlak unsurları olduğunu vurguladı. Bireysel ve kurumsal başarı için dört temel değer olduğunu düşündüğünü ifade eden İzgören, bunları; gelecek planlaması, kurum kültürü, bilgi ve iletişim olarak sıraladı. İzgören, ”Elbette bu 4 kavramın altını doldurmak gerekiyor. Gelecek denince strateji, sistem ve değişim; kurum kültürü denince güven, değerler, özgünlük; bilgi denince yetenek, teknoloji ve yeni fikirler; iletişim denince ise rakipler, müşteri ve takım ruhu aklımıza gelmeli” dedi.
  İzgören; “Karar anında siz mücadele ruhuna sahipseniz ilham verirsiniz insanlara. İlham hiç unutulmaz. Yüz yıl sonra da olsa anılırsınız. Hakları hukukları koruyorsan, bildiğini öğretiyorsan saygı görürsün. Kurumlarda liyakati oturttuğunuz an inanılmaz uçurursunuz. Hakkınla hukukunla bu ülkede çalışırsan; kendini geliştirirsen bu ülke de ilerler. Bütün kurumların bunu başaracağına inanıyorum. İnsanlar liderlerin peşinden gider. Lideri lider yapan değer kavramlarıdır. Ekip arkadaşını yerde iken ayağa kaldırıyor musun, krizde yanında oluyor musun. Bütün konu bu.” ifadelerini kullandı. İzgören ayrıca; “Odanız, sizlerin birey olarak paranızla satın alamayacağınız bir eğitim programı hazırlamış. Bu kapsamda Biga TSO’yu üyelerine yaygın eğitim verilmesi konusundaki duyarlılığı nedeniyle tebrik diyorum” dedi.
  HEDEF; ÜYELERE DAHA İYİ HİZMET VERMEK…
  Her fırsatta eğitimleri desteklediklerini belirten Biga Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan “Biga Ticaret ve Sanayi Odası olarak eğitimlere çok önem veriyoruz. Üyelerimize yönelik eğitimlerimiz bundan böyle de devam edecek. Eğitim konuları, üyelerimizden gelen anket sonuçlarına göre Eğitim Komisyonumuz tarafından dikkatle seçilmektedir. Düzenlenen eğitimlerle üyelerimizin kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sunmayı sürdürmeyi hedefliyoruz. 2021 yılı eğitim planımızda yer alan eğitim başlıklarından biri olan “Değerlerle Yönetmek” ile ilgili eğitimimizi düzenlemiş bulunmaktayız.” dedi. Konferans sonunda Başkan Doğan, Ahmet Şerif İzgören´e teşekkür ederek çiçek takdim etti. Konferansa; Emniyet Müdürü Emre Bolat, TSO Meclis üyesi Melih Akyıl, Yardımcılar Ümit Alşan, Jale Kırbaş, TSO Meclis üyeleri, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen, Ak parti İlçe Başkan yardımcısı Hüseyin Keçeci,Tarım müdürü Fevzi Atmaca,UEDAŞ Müdürü Sami Kösehaliloğlu, Belediye Meclis üyeleri, Sanayiciler, İş Adamları ve halk katıldı.
  Burcu Uçmaz
Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz