19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK SPOR BAYRAMI BİGA‘DA COŞKU İLE KUTLANDI

19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK SPOR BAYRAMI BİGA‘DA COŞKU İLE KUTLANDI

İREM ÇOCUK GİYİM REYONU AÇILDI

İREM ÇOCUK GİYİM REYONU AÇILDI

BAŞKAN TINAZ; ‘REKOLTE BEYANNAMESİ ALINMAYA BAŞLANDI’

BAŞKAN TINAZ; ‘REKOLTE BEYANNAMESİ ALINMAYA BAŞLANDI’

VAKIF TOPLANTISINDA 269 DOSYA GÖRÜŞÜLDÜ

VAKIF TOPLANTISINDA 269 DOSYA GÖRÜŞÜLDÜ

ŞAHİN KARDEŞLER’İN GÖNÜL SOFRASINDA KALABALIK BİR HALK İFTARDA BULUŞTU

ŞAHİN KARDEŞLER’İN GÖNÜL SOFRASINDA KALABALIK BİR HALK İFTARDA BULUŞTU

Bağımsız Türkiye Partisi Çanakkale, Biga ve Kepez Belediye Başkan Adayları Projelerini Açıklıyor

 • Haber :
 • 31 Mart yerel seçimler yaklaşırken BTP Çanakkale Belediye Başkan Adayı Şehabettin KISA, Biga Belediye Başkan Adayı İmadettin BAYKURT ve Kepez Belediye Başkan Adayı Necati ACAR projeleriyle çok iddialı geliyorlar.
  BTP Genel Başkanı Prof.Dr. Haydar BAŞ’ın sahibi olduğu Milli Ekonomi Modelini Çanakkale’de uygulayacak olan KISA; Genel Başkanımızın da “Sakın ha Ülke battı gitti demeyin, Türk milletinin Haydar hocası ve kadroları var. 6 aya tüm sorunları çözeriz.’ dediği gibi bizde Çanakkale’nin tüm sorunlarını Milli Ekonomi Modeli ile çözmeye geliyoruz” dedi. Çok ses getirecek müthiş projelerini tek tek saydı, ardından Çanakkale halkından destek istedi.
  *Çanakkale Boğazından Üreteceğimiz Elektrik İle 1 Yıl Sonra Halkımıza Bedava Elektrik Vereceğiz.
  *Hızlandırılmış Hafif Raylı Sistemini Esenler Mahallesi İle Kepez Arasına Kuracağız. 6 Ay Sonra Ücretsiz Hizmet Verecek.
  *Çanakkale Belediye’sine Ait Tüm Spor Branşlarından Kulüp Kuracağız.
  *Katlı Otoparklar İnşa Ederek Otopark Sorununu Kalıcı Olarak Çözeceğiz.
  *Çanakkale’nin Gururu Meyvecilik İle Uğraşan Halkımıza Belediye Olarak Alım Garantisi Vereceğiz. Çanakkale’mize Has Meyve Suyu Fabrikası Kurarak Marka Haline Getireceğiz.
  “BRICS Ülkelerinin Sorunlarını Çözen Milli Ekonomi Modelini Kepez’de Uygulama Zamanı Geldi.”
  BTP Kepez Belediye Başkan Adayı Necati ACAR; “2013 yılında Duma’da Sayın Genel Başkanımız Prof. Dr. Haydar BAŞ, M.E.M’i anlattığı zaman herkes hayran kalmıştı. Ve 5 ülke tezi uygulayıp emperyalizmin ambargosuna son verdi. İnşallah bir gün ülkemizde de uygulanacak ancak şimdi Kepez’de uygulamanın zamanı geldi.”dedi. Kepez için Projelerini anlatmaya başladı.
  *Kepez Limanındaki Akıntıdan Üreteceğimiz Elektriği Halkımıza Bedava Vereceğiz.
  Meyve Suyu Fabrikası, Soğuk Hava Deposu ve Salça Fabrikası kuracağız.
  *Şebeke Suyunu Arıtacağız.
  *Belediye “Halk Ekmeği” hizmeti verecek.
  *Balıkçı Barınağının Bakım ve Onarımını yapacağız.
  *Üniversite Öğrencisine Burs Vereceğiz.
  “Atatürk Gibi Düşünmeliyiz”
  BTP Biga Belediye Başkan Adayı İmadettin BAYKURT ise; ” Bizim öyle bir Genel Başkanımız var ki; bize gerçek Atatürk’ü anlattı, onun halkında atılan iftiralara asla inanmayın dedi hep. Zaten biliyorsunuz “Hoşgeldin Atatürk” kitabını kaleme aldı. Atatürk bu ülkede hiçbir zaman ne kapitalizmi ne de kominizmi uyguladı. O kendi ekonomi modelini “Milli Ekonomi İlkesi” adını verdiği modeli uyguladı. Bizde Atatürk gibi düşünmeliyiz dedik. Ve hizmet etmek için sabırsızlanıyoruz.” dedi. O da projelerini sıraladı.
  Akıllı Çiftlik Projesi; Hayvan ürünleri üretim tesisleri ve yem üretim tesisleri kurarak çiftçilerimizi ve hayvancılıkla uğraşanları kalkındaracağız. Bu projemizi Atatürk’ün “Tarım ve Hayvancılık” politikalarını ve Milli Ekonomi Modelini örnek alarak planladık.
  Katlı Otopark Projesi; Kocabaş Çayının bir bölümünün üzeri kapatılarak daha geniş alan sağlanacak ve bu alanda katlı otoparklar yapılacak.
  Güneş Panelleri Projesi; Kullanılmayan alanlara güneş panelleri yerleştirerek enerji üretimi yapılacak. Bu enerji kendi projelerimizde kullanılacak fazlası da halkımızın kullanımına açılacak.
  Rehabilitasyon Merkezleri Projesi; Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan ve madde bağımlılığından kuracağımız Rehabilitasyon Merkezleri ile kurtaracağız.
  Çöp Ayrışım Tesisleri Projesi; Çöpleri kuracağımız tesisler ile geri dönüşüme kazandıracağız.
Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz